sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zetor po raz 20. na Agro Show

spot_img

Marka Zetor jest obecna na wystawie Agro Show od samego początku. Dwudziestoletnia współpraca została uhonorowana specjalną statuetką.

– W wystawach uczestniczymy co roku już od dwudziestu lat, za co zostaliśmy uhonorowani przez PIGMiUR okolicznościową statuetką. Dla fanów marki przygotowaliśmy oprócz nowego ciągnika Crystal z silnikiem o mocy 171 KM i prezentacji maszyn ze wszystkich linii modelowych również testowanie mocy na tylnym WOM naszych traktorów. Nie zapomnieliśmy oczywiście o sprzedaży gadżetów reklamowych Zetor – opowiada Arkadiusz Fułek, Prezes Zarządu Zetor Polska Sp. z o.o.

Na stoisku czeskiego producenta zaprezentowano wszystkie serie modelowe – począwszy od kompaktowych Ulilix HT45, Hortus HS65, przez typoszereg Major, Proxima i Forterra, a skończywszy na Crystalu HD 170. Ten ostatni wzbudzał najwięcej emocji. Napędzany 6-cylindrowym silnikiem Deutz o mocy 171 KM jest obecnie najmocniejszym ciągnikiem z logo Zetora. Jednostka napędowa spełnia normę emisji Stage IV i została sprzęgnięta ze skrzynią Eco 40 własnej produkcji z przełożeniami 30/30. Ciągnik posiada również niezależne zawieszenie przedniej osi, którą wyposażono w 100% blokadę mechanizmu różnicowego.

– W pierwszej połowie roku marka Zetor przedstawiła kilka nowości, a mianowicie na wiosnę wprowadzono na rynek ciągniki kompaktowe Utilix i Hortus oraz zmodernizowane ciągniki Proxima i Forterra, w których udoskonalono głównie elementy bezpieczeństwa i układy hamulcowe.  Obecnie przedstawiliśmy nowy ciągnik Crystal HD 170. Oczywiście bardzo nas cieszy to, że również w Polsce ciągnik Crystal wywołał duże zainteresowanie. Jestem przekonany, że najsilniejszy ciągnik w portfolio naszej marki trafi do klientów i nawiąże do udanej 50-letniej historii tego  modelu – dodaje Marián Lipovský, Dyrektor Wykonawczy Zetor Tractors a.s.”

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x