sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img

Doradcy firmy Osadkowski ponownie ruszają w Polskę, w ramach cyklu Zielone Pola Kukurydza 2023

spot_img

Już od 14 września firma Osadkowski zaprasza rolników z całej Polski na kolejny cykl spotkań polowych – Zielone Pola. Tym razem tematem przewodnim będzie uprawa kukurydzy, a to oznacza sporą dawkę wiedzy i możliwość wymiany doświadczeń. 

W 14. lokalizacjach demonstracyjnych w trakcie wystąpień ekspertów i prezentacji polowych firma przedstawi:

  • Podsumowanie przebiegu sezonu wegetacyjnego
  • Dobór odmian kukurydzy pod względem najważniejszych cech i kierunków użytkowania 
  • Efekty stosowanych rozwiązań i technologii ochrony, nawożenia oraz wsparcia rozwoju kukurydzy

Oprócz 14. lokalizacji Zielonych Pól, doradców firmy Osadkowski będzie można również spotkać na Krajowych Dniach Kukurydzy organizowanych przez Polski Związek Producentów Kukurydzy w Garzynie oraz Szepietowie, oraz podczas XXIV Dnia kukurydzy i buraka w Poświętnem.

Zielone Pola 2023 – jak wziąć udział?

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniach polowych z ekspertami firmy Osadkowski i chciałbyś dowiedzieć się więcej o odmianach to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta dzwoniąc na +48 662 110 960 lub kontaktując się z Twoim Doradcą. 

Źródło: materiał prasowy

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x