poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Wysokie temperatury jak na styczeń [POGODA]

spot_img

W nocy na południu kraju już bez opadów. W centrum, na zachodzie i wschodzie popada słabo do 1-2 milimetrów. Więcej opadów pojawi się na północ od Olecka, Ostródy, Tucholi, Puszczy Noteckiej- tam przez noc spadnie do nawet 4-7 milimetrów deszczu. W wielu regionach utworzą się zamglenia- zwłąszcza na południu i wschodzie kraju.

Temperatura nad samym ranem spadnie do 0 stopni z możliwymi przymrozkami na południu kraju, +2/+4 stopnie na wschodzie, +6 w centrum, do +8/+11 stopni na północy i zachodzie kraju.

W ciągu dnia na południu kraju sporo chwil ze słońcem i bez opadów. Sucho z dużą ilością chmur na wschodzie, zachodzie i w centrum. Na północy pojawiać się mają przelotne opady deszczu rzędu 1-3 milimetrów.

Temperatura bardzo wysoka jak na zimę. Od 6 stopni na wschodzie i Podkarpaciu do +8/+10 stopni na zachodzie i północy. Lokalnie między Opolem a Słubicami możliwe +11 stopni.

 

Łukasz Sieligowski

 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników