poniedziałek, 18 października, 2021
spot_img

Wysokie temperatury jak na styczeń [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

W nocy na południu kraju już bez opadów. W centrum, na zachodzie i wschodzie popada słabo do 1-2 milimetrów. Więcej opadów pojawi się na północ od Olecka, Ostródy, Tucholi, Puszczy Noteckiej- tam przez noc spadnie do nawet 4-7 milimetrów deszczu. W wielu regionach utworzą się zamglenia- zwłąszcza na południu i wschodzie kraju.

Temperatura nad samym ranem spadnie do 0 stopni z możliwymi przymrozkami na południu kraju, +2/+4 stopnie na wschodzie, +6 w centrum, do +8/+11 stopni na północy i zachodzie kraju.

W ciągu dnia na południu kraju sporo chwil ze słońcem i bez opadów. Sucho z dużą ilością chmur na wschodzie, zachodzie i w centrum. Na północy pojawiać się mają przelotne opady deszczu rzędu 1-3 milimetrów.

Temperatura bardzo wysoka jak na zimę. Od 6 stopni na wschodzie i Podkarpaciu do +8/+10 stopni na zachodzie i północy. Lokalnie między Opolem a Słubicami możliwe +11 stopni.

 

Łukasz Sieligowski

 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
590ObserwującyObserwuj
8,750SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły