sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img

Pomysł na prezent

spot_img

Co roku pojawia się problem czym spróbować obdarować swoje dzieci na Dzień Dziecka. Jaką atrakcję, prezent czy coś innego wymyślić by ujrzeć to jedyne i niepowtarzalne zadowolenie i radość dziecka. Wiemy o tym jeżdżąc po różnych targach i wystawach rolniczych. Dzieci zawsze z dużą uwagą patrzą na małe modele maszyn rolniczych.

Do kolekcji tych zabawek dołączył nowy zestaw LEGO® Technic Traktor John Deere 9620R 4WD. Modele tego producenta składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które stanowią wprowadzenie do świata inżynierii i działania maszyn, w tym przypadku rolniczej. Producent zadbał o szczegóły konstrukcyjne, które są takie same jak w prawdziwym ciągniku w skali 1:1.

Są tu wielkie koła i przegubowy układ kierowniczy. Na tylnym zaczepie agregatowana jest przyczepa z podnoszoną skrzynią ładunkową. Jej koła dostosowane są do jazdy w trudnym terenie, a dyszel ma dodatkowy zawias, więc przyczepa może jechać po każdej powierzchni. Zestaw zawierający 390 klocków został zaprojektowany we współpracy z John Deere i jest przeznaczony dla dzieci ośmioletnich i starszych. 

Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x