poniedziałek, 27 maja, 2024
spot_imgspot_img

We wtorek na południu i zachodzie powieje przyjemny słabszy wiatr [POGODA]

spot_img

Noc z poniedziałku na wtorek przyniesie sporo chmur na wschodzie kraju i lokalnie na Podlasiu i Mazurach pokropi deszcz. Nad resztą kraju niebo niemal bezchmurne. Najzimniejszy poranek wystąpi w pasie od Kielecczyzny po rejon Łodzi gdzie o poranku może być zaledwie 11-13 stopni Celsjusza. Na wschodzie pod chmurami około 14-15 stopni, zaś najcieplej na zachodzie- w Zielonej Górze i okolicy około 17 stopni.

Przed południem więcej chmur ale sucho na wschodzie kraju. Po południu i tu zacznie dominować słońce. Na zachodzie cała doba upłynie pod znakiem bezchmurnego nieba. Po raz pierwszy od początku lipca zrobi się gorąco, ale przyjemnie z racji niskiej wilgotności powietrza. Wiatr na południu z południowego zachodu. Na wschodzie, zachodzie i w centrum do południa z południowego zachodu, zaś wieczorem już z północy i północnego zachodu.

Na północy od rana ma powiewać już z północy i północnego zachodu. Powieje w porywach do 10-30 km/h na południu i zachodzie oraz do 20-40 km/h na wschodzie, północy i w centrum. Wieczorem i o poranku wiatr słaby lub bezwietrznie w całym kraju.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x