piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

W piątek pokropi od okolic Puław po Siedlce, Łomżę, Ostrołękę [POGODA]

spot_img

Przed nami pogodna i zimna noc. Na termometrach od 7 stopni w Siedlcach, Kozienicach i Kłodzku do 9-11 stopni nad resztą kraju. W Kotlinie Kłodzkiej i Jeleniogórskiej może być zaledwie około 5 stopni.

W piątek do południa sucho. Sporo chmur pojawi się na Pomorzu Zachodnim zaś po południu oprócz Pomorza dużo chmur z miejscami kropiącym deszczem do 1-2 mm pojawi się od okolic Pisza, Łomży, Łochowa po Węgrów, Siedlce, Puławy. Nad resztą kraju słonecznie i sucho a na Podkarpaciu, Małopolsce oraz na zachodzie Dolnego Śląska i południu Lubuskiego niebo niemal bezchmurne przez cały dzień.

Na termometrach od 18 stopni na wybrzeżu oraz w rejonie Białogardu do 25 stopni w Legnicy, Żaganiu, Lesznie i Nysie. W sobotę i niedzielę w całym kraju sucho. W sobotę dużo chmur na wschodzie- zwłaszcza na wschód od Wisły. W niedzielę więcej chmur na zachodzie i północy i z niedzieli na poniedziałek miejscami od Pomorza Gdańskiego po północne Kujawy i Wielkopolskę, Pomorze Zachodnie i Ziemię Lubuską przejdą burze. W poniedziałek sucho i upalnie już w większości kraju zaś z poniedziałku na wtorek burze znów pojawią się na Pomorzu Zachodnim i północy Lubuskiego. Tak to wygląda na obecną chwilę.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x