wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Grupa Manitou otwiera nową siedzibę w Hiszpanii

spot_img

Grupa Manitou, światowy lider w dziedzinie obsługi terenów nierównych, zainauguruje dzisiaj nowe obiekty Manitou w Hiszpanii w Alcalá de Henares w Madrycie. Potwierdza to pewność potencjalnego wzrostu na rynku iberyjskim.

Nowa lokalizacja przy ulicy Galileo Galilei w Alcalá de Henares, bardzo blisko Madrytu, ma powierzchnię 10 000 m², z czego 4 600 m² to nowe pomieszczenia, współdzielone z Manitou Center, oficjalnym przedstawicielstwem marki w Madrycie i Toledo, pozwalają Grupie Manitou zaprezentować szeroką gamę maszyn i obsługiwać większą liczbę klientów w bardziej efektywny sposób. To posunięcie przyniesie również korzyści blisko 30 pracownikom, którzy tworzą Manitou Spain ekspert.

Wszystkie nowoczesne urządzenia wymagane do szkolenia dealerów znajdują się na miejscu. Dzięki tym nowym urządzeniom technicy są w stanie pracować z pełnym bezpieczeństwem i większą wydajnością. Do tego nowego miejsca należą także niezależne biura i duży magazyn z rampą załadunkową, aby przyspieszyć transfer maszyn.

Joao Hebil, dyrektor zarządzający Manitou Spain, komentuje: „Te nowe pomieszczenia pozwolą nam zoptymalizować jakość naszych usług dzięki dostosowanym przestrzeniom. Będziemy oferować szerszą gamę produktów naszym klientom, będąc bliżej naszej sieci dystrybutorów”.

 

Obok biur, nowa siedziba Manitou Spain ma amfiteatr przeznaczony do organizacji prezentacji i seminariów, a także kilka pomieszczeń, które zwiększają możliwości szkolenia technicznego i handlowego. Centrum szkoleniowe zajmuje 250 m² nowych obiektów i otrzyma około 300 osób w ciągu roku, będąc w stanie przeprowadzić trzy sesje treningowe jednocześnie.

Lokalizacja oferuje również szerokie zalety: znajduje się w strategicznym punkcie w pobliżu jednej z głównych dróg dojazdowych do stolicy i obok lotniska.

źródło: mat. prasowe Manitou
fot. firmowe

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników