czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Agro Wanicki: nowa siedziba i nowa jakość obsługi

spot_img

Jeden z kluczowych dealerów maszyn rolniczych, Agro Wanicki podczas Dni Otwartych zaprezentował swoją nową siedzibę w Sitańcu koło Zamościa. Już wkrótce do użytku ma zostać oddana także główna siedziba dealera w Woli Piaseckiej koło Lublina. To wnosi obsługę klienta na jeszcze wyższy poziom.

Kilkaset osób, w tym klienci indywidualni, biznesowi, przedstawiciele instytucji oraz pasjonaci rolnictwa, gościli podczas Dni Otwartych Agro Wanicki w Sitańcu koło Zamościa.

Podczas wydarzenia szerzej zaprezentowany został model kombajnu John Deere T670i, jeden z najbardziej nowoczesnych na rynku. Ponadto na placu znajdowały się maszyny John Deere: kombajny, ciągniki serii 5 i 6, prasy, opryskiwacze, ciągniki komunalne, pojazdy użytkowe typu Gator, kosiarki samojezdne, ładowarki Kramer oraz maszyny uprawowo-siewne.

Dni otwarte – prezentacja nowej siedziby

Dni Otwarte były jednak przede wszystkim okazją do przedstawienia klientom nowej siedziby. W sumie powierzchnia obiektu zwiększyła się prawie 10-krotnie. Klimatyzowany budynek posiada obecnie strefę handlową z wydzieloną salą konferencyjną oraz miejscem z wygodnymi kanapami dla oczekujących klientów. Na parterze budynku znajduje się hala magazynowa z możliwością wysokiego składowania części, sala sprzedaży części i akcesoriów oraz najbardziej oczekiwana hala serwisowa. Dział serwisu obecnie dysponuje sześcioma stanowiskami serwisowymi, a duże bramy przejazdowe pozwalają na wprowadzenie także tak dużych maszyn jak kombajny czy sieczkarnie.

Dla płynnej obsługi został powiększony zespół mechaników oraz przygotowane specjalnie wyposażone do zgłoszeń w terenie pojazdy serwisowe. Warto dodać, że budynek jest opracowany w systemie modułowym, zatem Wanicki Agro w krótkim czasie ma możliwość powiększania hali serwisowej o kolejne moduły.

– Szczególnie zależało nam na pokazaniu nowej hali serwisowej, która wnosi nasze usługi na jeszcze wyższy poziom, przestronnej sali sprzedaży części, a także strefy handlowej na antresoli, gdzie w komfortowych warunkach można zapoznać się z naszą ofertą, także dotyczącą obecnych programów finansowania John Deere Financial. Zainteresowani klienci mogli już bezpośrednio podczas eventu rozmawiać z ekspertami finansowania zakupu maszyn – mówi Katarzyna Chęć, specjalista ds. marketingu Agro Wanicki.

Fachowa obsługa – ważny aspekt dla klientów

Przedstawiciele Agro Wanicki cechują się otwartością, fachową obsługą, co sprawia, że klienci chętnie wracają do dealera. W trakcie Dni Otwartych wszystkie maszyny można było obejrzeć z bliska, a specjaliści służyli informacją o specyfice konkretnych maszyn, ofercie czy też praktyczną poradą odnośnie użytkowania.

Ponadto goście chętnie brali udział w organizowanych konkursach m.in. slalomie kosiarką samojezdną John Deere na czas czy konkurencji przebijania balonów ładowarką Kramer na czas.  Warto wspomnieć o licznej grupie młodych fanów – dzieci wraz z rodzicami poznawały maszyny, brały udział w jazdach, a uzupełnieniem atrakcji były zabawki odwzorowujące oryginalne maszyny.

– To był bardzo intensywny i szczególny czas, zarówno dla nas jak i naszych Gości. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i podziękowań. Takie wydarzenie to wyjątkowa okazja do budowania silniejszych relacji z naszymi klientami, czas na wysłuchanie ich i poznanie potrzeb w zakresie maszyn rolniczych. Otwarcie nowej siedziby to ważny krok w rozwoju naszej firmy, jesteśmy przekonani, że klienci będą się tu dobrze czuć, co pokazała też bardzo dobra frekwencja naszej ostatniej imprezy – dodaje Katarzyna Chęć.

Otwarcie nowej siedziby to element strategii firmy, która przygotowuje się do kolejnego ważnego wydarzenia, jakim będą Dni Otwarte w głównej siedzibie, która powstaje w Woli Piaseckiej koło Lublina.

 

 

źródło/fot. mat. prasowe JD

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników