wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

Odwiedź Targi FERMA 2024!

spot_img

Już 23-lutego ruszają Targi FERMA 2024 w bydgoskiej Hali BCTW! Targi te, to miejsce spotkań profesjonalnych hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu z różnych stron Polski i nie tylko Każdego roku owocują nawiązaniem cennych kontaktów, wymianą doświadczeń i wiedzy, a także poznaniem usprawnień w hodowli z pomocą produktów i usług licznego grona wystawców. Nie może Cię tam zabraknąć!

50 wystawców z Polski i zagranicy

Podczas FERMA 2024 swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców, reprezentujących zarówno polską, jak i międzynarodową branżę. Wśród prezentowanych produktów i usług znajdą się genetyka zwierząt, pasze, systemy żywienia, leki i preparaty weterynaryjne, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu wyposażenia budynków inwentarskich oraz maszyn rolniczych.

Konferencja Naukowo-Techniczna

Targom FERMA 2024 towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja naukowo-techniczna, która odbędzie się 23 i 24 lutego. Podczas konferencji prelegenci oraz dyskutanci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tematyka prezentacji obejmie kluczowe zagadnienia, takie jak wpływ chorób zakaźnych na opłacalność trzody chlewnej w Polsce, zmiany w gospodarstwach mlecznych w odpowiedzi na wymagania środowiska i konsumentów, aktualna sytuacja na rynku drobiu i jaj, a także innowacyjne podejścia do poprawy właściwości gleby przy użyciu odpadów biodegradowalnych.

Zarejestruj się online i zdobądź darmowe wejściówki!

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w targach istnieje możliwość rejestracji poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na oficjalnej stronie wydarzenia: https://targiferma.com.pl/rejestracja/. Co najlepsze, rejestracja umożliwia otrzymanie bezpłatnej karty wstępu na targi!

Szczegółowy program konferencji oraz informacje dotyczące wystawców dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: https://targiferma.com.pl/program/.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x