czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Targi FERMA w wersji online?

spot_img

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną, jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie oraz w związku z decyzją administracyjną Ministerstwa Zdrowia i Wojewody Łódzkiego o stworzeniu na terenie hali EXPO szpitala tymczasowego i wyłączeniem ww. obiektu z działalności targowej do 30 kwietnia 2021 roku, z przykrością podjęliśmy decyzję o odwołaniu przyszłorocznej edycji FERMY (19-21 lutego 2021). – zawiadamia Zespół targów FERMA

Również zespół targów pragnie zaprosić do udziału w FERMIE 2022, która jest zaplanowana w dniach 18-20 lutego 2022 roku.

Zespół targów Ferma informuje iż osoby, które dokonały już płatności z tytułu udziału w FERMIE 2021, proszone są o informację, czy uiszczona wpłata ma zostać przeksięgowana na poczet udziału w edycji targów w roku 2022, czy też powinien zostać dokonany zwrot wpłaconej zaliczki na podstawie wystawionej faktury- korekty. 

Tym samym pada zapowiedź organizacji organizacji targów FERMA 2021 w wersji on-line. Dla wszystkich wystawców, którzy zdecydują się przenieść wpłaconą zaliczkę na poczet edycji 2022, przygotowaliśmy bezpłatny pakiet podstawowy (standard).

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x