niedziela, 1 października, 2023

Targi FERMA w wersji online?

spot_imgspot_img

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną, jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie oraz w związku z decyzją administracyjną Ministerstwa Zdrowia i Wojewody Łódzkiego o stworzeniu na terenie hali EXPO szpitala tymczasowego i wyłączeniem ww. obiektu z działalności targowej do 30 kwietnia 2021 roku, z przykrością podjęliśmy decyzję o odwołaniu przyszłorocznej edycji FERMY (19-21 lutego 2021). – zawiadamia Zespół targów FERMA

Również zespół targów pragnie zaprosić do udziału w FERMIE 2022, która jest zaplanowana w dniach 18-20 lutego 2022 roku.

Zespół targów Ferma informuje iż osoby, które dokonały już płatności z tytułu udziału w FERMIE 2021, proszone są o informację, czy uiszczona wpłata ma zostać przeksięgowana na poczet udziału w edycji targów w roku 2022, czy też powinien zostać dokonany zwrot wpłaconej zaliczki na podstawie wystawionej faktury- korekty. 

Tym samym pada zapowiedź organizacji organizacji targów FERMA 2021 w wersji on-line. Dla wszystkich wystawców, którzy zdecydują się przenieść wpłaconą zaliczkę na poczet edycji 2022, przygotowaliśmy bezpłatny pakiet podstawowy (standard).

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x