poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Targi Ferma Online 2021

spot_img

Po raz pierwszy w Polsce odbyły się targi w wersji online – FERMA online 2021, których głównym organizatorem było DLG Agrofood. Zwiedzający mogli w trakcie działania platformy targowej (1-28 lutego), zapoznać się z ofertą 53 wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentowali 104 produkty i usługi dla hodowców bydła, świń i drobiu.

W tym czasie odnotowano 23 803 odsłony, a platformę odwiedziło 7590 unikalnych użytkowników. Odwiedzający mieli okazję, gościć na wirtualnych stoiskach firm za pośrednictwem sieci. Na dedykowanych podstronach mogli znaleźć opis działalności, a także dane kontaktowe, co pozwoliło na poznanie szczegółów dotyczących oferty. Z kolei dedykowane podstrony produktowe zawierały opisy, filmy, zdjęcia i katalogi produktów i usług oferowanych przez wystawców.

Przeniesienie targów do sieci nie spowodowało rezygnacji z konferencji, która zawsze towarzyszyła targom. Wydarzenie transmitowane „na żywo”(w dniach 19-20 lutego) zostało wypełnione prelekcjami specjalistów, którzy poruszyli najistotniejsze, a zarazem aktualne kwestie związane z hodowlą w naszym kraju. W trakcie 2-dniowej konferencji słuchacze wysłuchali 14 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych. Ich tematyka skupiła się wokół opłacalności hodowli, wpływu pandemii na produkcję, potencjale inwestycyjnym oraz zagrożeniach jakie niosą występujące choroby (ASF, ptasia grypa).

Organizatorzy liczą, że kolejna edycja FERMY, będzie mogła odbyć się już w tradycyjnej formie, a zaplanowano ją w dniach 18-20 lutego 2022, w halach EXPO i MOSiR w Łodzi.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x