czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Mroźna noc i słoneczny piątek [POGODA]

spot_img

W nocy od północnego zachodu ma przybywać chmur, które do godzin porannych rozprzestrzenią się na cały zachód, północ i centrum. Na południu i wschodzie przewaga bezchmurnego nieba. Lokalnie możliwe marznące mgły.

Temperatura spadnie do -7/-3 stopni na wschodzie i południu do -3/0 stopni na pozostałym obszarze.

W ciągu dnia na południu nadal dużo słońca. Sporo przejaśnień do południa także na wschodzie, zachodzie i w centrum.

Po południu na Pomorzu Zachodnim oraz na całym wybrzeżu pojawi się deszcz, który do północy dotrze do Ziemi Lubuskiej, Wielkopolski, Kujaw i Suwalszczyzny. Przewidywana suma opadu wyniesie 1-4 mm.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia podniesie się do 4-6 stopni na południu i 1-3 stopni na pozostałym obszarze. Wieczorem na północy, zachodzie i w centrum wzrost temperatury o 2 stopnie względem godzin południowych.

Wiatr nadal umiarkowany.

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników