poniedziałek, 26 lutego, 2024

Darmowa pomoc doradców WODR przy składaniu wniosków o dopłaty bezpośrednie – już ponad 1700 rolników skorzystało ze wsparcia

spot_img

​​Darmowa pomoc doradców Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony rolników. Do wtorku, 4 kwietnia, skorzystało z niej już ponad 1700 osób.

Darmowa pomoc doradców WODR przy składaniu wniosków o dopłaty bezpośrednie - już ponad 1700 rolników skorzystało ze wsparcia

Darmowe wsparcie dla rolników w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie od pracowników WODR

Do 15 maja rolnicy mogą składać wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach kolejnej kampanii dopłat bezpośrednich. Darmową pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie udzielają pracownicy Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. 

“Nasi doradcy za darmo pomagają rolnikom w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie. W związku z tym zapraszam wszystkich rolników do kontaktu z naszymi doradcami w biurach” – mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (www.wodr.poznan.pl) dostępny jest szczegółowy harmonogram prezentujący gdzie i w jakich godzinach można skorzystać ze wsparcia pracowników WODR. 

Nasi wykwalifikowani doradcy są przygotowani na pomoc rolnikom” – zapewnia dyrektor Jacek Sommerfeld.

Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie do 15 maja 

Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2023 rok trwa do 15 maja. Dokumenty będzie można dostarczyć również po tym terminie, ale za każdy roboczy dzień opóźnienia płatność będzie pomniejszana o 1 procent.  Z kolei korekt we wnioskach bez konsekwencji finansowych będzie można dokonywać do 31 maja. Po tej dacie płatności do powierzchni objętych zmianami będą również obniżane o 1 procent za każdy dzień zwłoki. Zarówno w przypadku składania wniosków, jak i wprowadzania w nich modyfikacji, ostateczny termin to 9 czerwca.

źródło: WODR

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x