środa, 3 marca, 2021

Przyjedź na Targi AGRO-PARK w Lublinie!

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Interesujesz się nowymi trendami w branży rolniczej? Poszukujesz specjalistycznej wiedzy z sektora AGRO? Zaplanuj w kalendarzu udział w Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie i zdobądź cenne kontakty oraz nowe doświadczenia.

Zimowy odpoczynek rolników powoli dobiega końca. Na początku marca wyjadą oni w pole, by rozpocząć szereg prac, które potrwają aż do jesieni. Wraz z nastaniem astronomicznej wiosny zaczną się niezbędne zabiegi pielęgnacyjne mające na celu prawidłowy wzrost roślin. Optymalne wykorzystanie każdego dnia ma wielkie znaczenie dla przyszłych plonów. Zanim jednak nastanie okres plac polowych, odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, które nie kolidują w żaden sposób z rolniczymi obowiązkami. Targi Rolnicze AGRO-PARK to wspólna inicjatywna dwóch podmiotów – Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zorganizuj grupę – otrzymasz zwrot dojazdu

W tym roku Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie odbędą się w dniach 3-4 marca. XI edycja wydarzenia tradycyjnie odbędzie się na terenie Targów Lublin, dając rolnikom z Polski Wschodniej nie tylko możliwość zdobycia wiedzy, ale i porównania oferty kilku dostawców. – By zachęcić odwiedzających do udziału w Targach oferujemy dofinasowanie przyjazdu dla grup, które obowiązuje w sobotę, 3 marca – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – By z niego skorzystać należy zgłosić grupę liczącą 12 lub więcej osób do 28 lutego. Bilet wstępu dla grup oraz parking na terenie Targów Lublin jest bezpłatny, a kwota dofinansowania za kilometr wynosi 2 zł – dodaje.

Nowy sezon rolniczy za pasem

To, co wyróżnia Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie na rynku wydarzeń o podobnym charakterze, to długa tradycja, dynamiczny rozwój, a także grono wiernych wystawców i odwiedzających. Wizerunek Targów Rolniczych AGRO-APRK w Lublinie wynika z konsekwentnej ścieżku rozwoju, jaką realizują organizatorzy. – Najważniejszym celem Targów jest zapewnienie wystawcom jak najlepszych warunków wystawienniczych, dzięki którym będą oni mogli zaprezentować odwiedzającym możliwie najszerszą ofertę nowości produktowych oraz innowacyjnego sprzętu rolniczego na nowy sezon – podkreśla Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – Odwiedzający mogą liczyć na spotkanie z czołowymi dostawcami sprzętu rolniczego, którzy przywiozą do Lublina znane i sprawdzone marki. Prócz nowości wystawcy zaprezentują również dobrze znane pozycje asortymentowe, bez których żadne gospodarstwo nie może się obyć. Łącznie w Targach weźmie udział blisko 250 firm z całej Europy, które zaprezentują m.in. 20 marek ciągników – dodaje.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,246FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,370SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły