wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

Targi Rolnicze Agro-Park 2019

spot_img

W dniach 2-3 marca 2019 roku odbędą się w Lublinie po raz dwunasty Targi Rolnicze Agro-Park. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ekspozycją maszyn i urządzeń rolniczych.

Logo Agro Park Lublin

Ekspozycja przyszłorocznych targów będzie zajmowała dwie hale o łącznej powierzchni ponad 15 000 m2. Zgromadzone zostaną w jednym miejscu maszyny i urządzenia dla rolnictwa, wyposażenie serwisów rolniczych, elementy budownictwa wiejskiego, chemia, nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny, jak również wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe. Uzupełnieniem wystawy będą stoiska mediów branżowych i stowarzyszeń.

Targi Agro-Park w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie 12 lat staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, które zmieniały się bardzo dynamicznie. Razem z nimi ewoluowała formuła Targów oraz sposób ich przygotowania. Cieszmy się, że już po raz dwunasty do Lublina przyjadą topowe marki ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, które zaprezentują producenci oraz lokalni dealerzy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Agro-Park Lublin

Rekordowa ekspozycja wystawiennicza

Jak zapewnia Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A., w 2019 roku będziemy mieli do czynienia w Lublinie z największą jak dotąd ekspozycją wystawienniczą.

Agro-Park to również szeroka oferta na sezon 2019, nowości z sektora agro oraz konferencje z udziałem wybitnych ekspertów z branży rolniczej. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania z rolnictwa, specjalistyczną wiedzę i liczne porady, a także spotkania z osobistościami z branży rolniczej. Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi charakteryzować będzie biznesowy charakter, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom biznesowym i dobrej zabawie. Wielomiesięczna ciężka praca nad projektem zaowocowała olbrzymią i niezwykle różnorodną ekspozycją wystawienniczą, która z pewnością zaimponuje odwiedzającym – pointuje Mirosław Wituch.

Dofinansowanie dla grup

Targi Agro-Park w Lublinie są chętnie odwiedzane przez rolników z Lubelszczyzny i okolic. W celu ułatwienia przyjazdu rolników z całej Polski, ponownie organizowany jest program dofinansowania przyjazdu dla grup. Aby otrzymać dofinansowanie należy zgłosić minimum 12-osobową grupę za pośrednictwem strony www.agropark.pl, ale nie później jak do 28 lutego 2019 roku.

 

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x