niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img

PIGMIUR z nowym prezesem. Przemysław Bochat nowym prezesem

spot_img

26 kwietnia br. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych (PIGMIUR) powitała nowego lidera w swoich szeregach. Przemysław Bochat, wybrany na stanowisko Prezesa, wkracza na scenę z bogatym doświadczeniem oraz wizją rozwoju sektora rolniczego w Polsce.

Nowy prezes PIGMIUR. Kim jest Przemysław Bochat?

Kim jest Przemysław Bochat? To absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Bochat to postać o wielowymiarowym wykształceniu i bogatym portfolio osiągnięć. Jego pasja do rolnictwa zaowocowała ukończeniem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz zdobyciem tytułu MBA.

Przemysław Bochat to nie tylko teoretyk, ale przede wszystkim praktyk. Jako przedsiębiorca i rolnik zdobył nieocenione doświadczenie, pełniąc funkcje w zarządach i radach nadzorczych spółek handlowych. Jego droga do sukcesu prowadziła przez firmę BIN, a obecnie SWIMER – europejskiego lidera w produkcji zbiorników do magazynowania płynów, z siedzibą w Toruniu.

Jego zaangażowanie w rozwój branży rolniczej jest niezaprzeczalne. Od 2009 roku jest członkiem zarządu Polskiego Związku Producentów Roślin Zbożowych, gdzie jego głównym obszarem odpowiedzialności jest promocja produktów spożywczych zbożowych. Bochat nie tylko zdobywał wiedzę w dziedzinie biznesu, ale również czynnie uczestniczył w inicjatywach mających na celu poprawę sytuacji rolnictwa w Polsce.

Poza obszarem zawodowym, Przemysław Bochat to człowiek o szerokich zainteresowaniach. Pasjonuje się myślistwem, odnawialnymi źródłami energii, motoryzacją oraz podróżami, co dodaje mu nie tylko wszechstronności, ale również wizji w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży rolniczej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować dotychczasowemu prezesowi, Wojciechowi Buremu, za jego wkład i zaangażowanie w rozwój Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych (PIGMIUR). Jego praca wniosła istotny wkład w budowę instytucji oraz promocję polskiego sektora rolniczego.

Z okazji objęcia stanowiska nowemu prezesowi, Przemysławowi Bochatowi, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia sukcesów na drodze zawodowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki jego doświadczeniu, wiedzy i determinacji PIGMIUR będzie kontynuował swój rozwój, przynosząc korzyści dla całej branży. Życzymy nowemu prezesowi inspirujących wyzwań i udanych działań na rzecz rozwoju polskiego rolnictwa oraz gospodarki kraju

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

Proszę o poprawienie nazwiska „prezesowi, Wojciechowi Burmu,” popwinno być Buremu

Last edited 1 miesiąc temu by Jacek

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x