czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zetory w unikatowych wersjach kolorystycznych

spot_img

Traktory marki Zetor od lat kojarzą się z kolorem czerwonym. Jednak w tym roku można było spotkać w naszym kraju Zetory w niecodziennym malowaniu, będącym formą nagrody dla czterech najlepszych dealerów. Przedstawiciele spółki Zetor Polska przekazali specjalnie przygotowane ciągniki w kaliskiej siedzibie.

– Rok 2018 jest dla naszych dealerów bardzo interesujący z punktu widzenia sprzedaży traktorów Zetor. W okresie od maja do czerwca, czwórce z nich udało się przekroczyć plany sprzedażowe w ilości sprzedanych maszyn. Przygotowaliśmy dla nich nagrodę – traktory Forterra HSX w nowych wersjach kolorystycznych, które uroczyście przekazaliśmy im w Kaliszu – wyjaśnia Arkadiusz Fułek, dyrektor Zetor Polska Sp. z o. o.

Specjalna, srebrna Forterra HSX 140, w nagrodę za przekroczenie granicy 1000 sprzedanych traktorów, trafiła do spółki Interwax z siedzibą w Żninie, która współpracę z Zetor Polska rozpoczęła w 2002 roku. Kolejna, tym razem biała, Forterra HSX 130 trafiła do firmy Agromasz z Rzekunia, gdzie sprzedano w ciągu 20 lat 1300 traktorów marki Zetor. O dwieście sztuk więcej, od 1996 roku, sprzedała spółka Kunert Sp. J. z siedzibą w Poladowie. Nagrodą za to osiągnięcie była Forterra HSX 140 w kolorze szary mat. Najlepszy wynik uzyskała natomiast firma Rolmech Sp. z o.o. z Płońska, która od 1997 roku sprzedała 2000 sztuk Zetorów. Nagrodą za ten sukces była czarna Forterra HSX 140.

– Nagrodzeni dealerzy przekroczyli wysokie plany sprzedaży. Chcemy im podziękować za ich pracę, troskę o klienta, a także za ich podejście przy rozwiązywaniu różnych sytuacji. Jesteśmy szczęśliwi, że ich wybór padł na markę Zetor, oraz że w ten niecodzienny sposób mogliśmy wyrazić naszą wdzięczność. Wierzę, że będziemy kontynuować i rozwijać naszą współpracę,  a osiągnięty sukces będzie motywacją nie tylko dla sprzedawców z Polski, ale i z innych krajów na całym świecie, gdzie Zetor ma swoje przedstawicielstwa – mówi Lukáš Krejčíř, dyrektor finansowy i handlowy Zetor Tractors, a.s.

Warto dodać, że nie była to pierwsza akcja stosowania specjalnego malowania w ciągnikach Zetor. Na rynek grecki wprowadzono traktor w barwach narodowych w podziękowaniu za 60-letnią współpracę. Również na 25. rocznicę istnienia marki na polskim rynku wypuszczono na rynek limitowaną edycję biało-czerwonych Zetorów.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x