środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zetor Tractor Show na Łotwie i w Estonii

spot_img

W czerwcu traktory marki Zetor gościły w Estonii i na Łotwie w ramach trasy Zetor Tractor Show. Pierwsze spotkanie odbyło się w dniach 14-16 czerwca w łotewskim mieście Davini, położonym ok. 65 km od Rygi. W spotkaniach brały udział ciągniki Zetor: Major HS80, Proxima HS120 z ładowaczem Zetor System oraz Forterra HSX140 z przekładnią Eco40. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. możliwość wzięcia udziału w konkursie umiejętności jazdy ciągnikiem Zetor Major oraz konkurencja polegająca na przeciąganiu ciężaru przez ciągnik.

Kolejną lokalizacją Zetor Tractor Show były Viljandimaa i Põlvamaa w południowej Estonii, gdzie w dniach 27-29 czerwca br. przedstawiono nowego dystrybutora – firmę Specagra. Ciągniki prezentowano podczas prac zielonkowych. Jednym z punktów programu był wyścig na czas z ładowaczami czołowymi.

Ciągniki można było zobaczyć podczas rzeczywistych działań, a zwiedzający mogli przetestować także niektóre z nich, na przykład za pomocą ładowacza czołowego z gamy Zetor System. Nasi partnerzy, firmy Agrimatco i Specagra, które brały udział w przygotowaniu imprezy, w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesu pokazów. Cieszymy się bardzo, że Zetor jest popularny, co potwierdziły setki odwiedzających. Wielkie podziękowania dla wszystkich za wsparcie – mówi Lukáš Krejčíř, dyrektor finansowy Zetor Tractors a.s.

 

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x