środa, 28 lutego, 2024

Case IH Farmlift w Stadninie Koni Michałów

spot_img

Stadnina Koni Michałów, której stado liczy ponad 400 koni, zaangażowała do codziennych zadań ładowarkę Case IH Farmlift 635. Maszyna wyposażona w mocny silnik oraz wydajny system hydrauliczny pozwala na precyzyjne przenoszenie, dokładne i szybsze wykonywanie czynności porządkowych. Nie bez znaczenia jest również komfort pracy oraz zwrotność wspomnianej ładowarki.

– Dużym atutem ładowarek Farmlift 635 oraz 742 jest łatwość obsługi i możliwość skoncentrowania się na zadaniu, jakie ma do wykonania operator. Realizowane jest to dzięki przekładni z automatyczną zmianą biegów oraz automatycznemu ustawianiu zbieżności kół. Case IH Farmlift sprawdza się doskonale przy wymianie parku maszynowego, dzięki możliwości pracy z osprzętem innych czołowych producentów ładowarek – mówi Tomasz Koperski, Case IH Product Marketing Manager Poland.

Sercem ładowarki jest silnik o mocy 143 KM, który w połączeniu z wydajną pompą o wydatku 140 l/min pozwala na sprawne przeprowadzenie koniecznych prac w stadninie.

– Jako Prezes Zarządu SK Michałów Sp. z o.o. nie mogę narażać przedsiębiorstwa na ryzyko związane z brakiem efektywności podczas codziennych zadań, dlatego zawsze wybieram sprawdzone rozwiązania, a takim właśnie jest ładowarka Farmlift 635 marki Case IH, która pozwala optymalizować obowiązki naszych pracowników – dodaje Dr Inż. Maciej Paweł Grzechnik, Prezes Zarządu Stadniny Koni Michałów Sp. z o.o.

 

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x