czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Ujawnił kulisy importu ukraińskich towarów rolnych. Teraz grozi mu niebezpieczeństwo!

spot_img

Hubert Ojdana, który ujawnił nieprawidłowości na granicy polsko-ukraińskiej związane z importem produktów rolnych, znalazł się teraz w poważnych tarapatach. Bohater ostatnich dni otrzymuje ciągłe groźby od Ukraińców i trafił na „listę wrogów Ukrainy” organizacji Myrotworec, mającej nieoficjalne powiązania z ukraińskimi służbami. Jego odwaga w rzuceniu światła na nielegalne praktyki wywołała lawinę reakcji.

Chciał uświadomić społeczeństwo. Teraz jest zastraszany przez Ukraińców

Hubert Ojdana stał się bohaterem ostatnich dni, ale cena za odwagę, jaką wykazał, okazała się niezwykle wysoka. Jego jego wizerunek wraz z adresem oraz stały się publiczne, a ukraińskojęzyczne media społecznościowe, w tym strona ukraińskich nacjonalistów, opublikowały jego wizerunek wraz z adresem zamieszkania i numerem telefonu. Jakby było tego mało, zarzucono mu zarzuty współpracy i przyjęcia korzyści majątkowych ze strony rosyjskiej.

W odpowiedzi na te zagrożenia i napiętą sytuację, redakcja postanowiła zwrócić się z apelem o pomoc.

Nasz apel wywołał lawinę reakcji wśród obywateli i osób medialnych. Wniosek o udzielenie Ojdanie ochrony został oficjalnie skierowany do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Marcina Kierwińskiego. Będziemy informować na bieżąco o dalszym rozwoju sprawy.

AKTUALIZACJA! Hubert Ojdana przekazał nam, że został objęty ochroną państwową.

Podoba Ci się nasze zaangażowanie w ważne sprawy rolnictwa? Cenisz jakość naszych treści? Chcesz być aktywną częścią naszej społeczności? Teraz możesz nas wesprzeć! Kliknij w link i postaw nam wirtualną kawę! Dzięki Tobie zwiększymy wpływ na kształtowanie przyszłości rolnictwa i świadomość społeczną.

POSTAW NAM KAWĘ!

Napisz komentarz

1.9 7 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zupa_z_hohla
zupa_z_hohla
2 miesięcy temu

skorumpowani z PISu wpuścili hordy do Polski

Barbara
Barbara
1 miesiąc temu
Reply to  zupa_z_hohla

A ci kontynuują i przywilejów ciąg dalszy….
A poza tym są głusi na postulaty naszych dzielnych Rolników 😪

Janek
Janek
2 miesięcy temu

„został objęty ochroną państwową” czyli od tych samych, ktorzy chwilę wcześniej bezwarunkowo wpuścili 10 mln obcych ukrów i 1 mln multikulti? (a nawet obdarowali ich peselami i pieniędzmi od Polskiego podatnika).

Lister
Lister
2 miesięcy temu

Czy to jest jeszcze Polska? A może żyjemy na Ukrainie? Nie do pomyślenia jest fakt, że Polak jest zastraszany we własnym kraju przez nędznych nacjonalistów z UA! Gdzie te polskie służby? Czyżby ważniejsze było dla nich zwalczanie opozycji?

Elena od
Elena od
1 miesiąc temu
Reply to  Lister

A to dopiero początek, będzie się działo. Bardzo mnie dziwiło jak Polacy przyjmowali do swoich domów Ukraińców, co się wtedy działo, jakie były kolejki na granicy, gdzie Polacy przyjeżdżali po Ukraińców, tak słyszałam, wiem coś, niecoś, słyszałam o nich jak byłam jeszcze dziewczynką . Moja babcia ze strony mamy miała ich za sąsiadów, sporo o nich wiedziała. Naprawdę szkoda mi tego pana, który powiedział jak jest naprawdę, żeby tylko nie było gorzej. Pozdrawiam

Barbara
Barbara
2 miesięcy temu

To jest straszne🙈. Gdzie nasze polskie służby? Co robią polscy politycy, żeby temu się przeciwstawić? Skandal, żeby Polacy w imię prawdy i swojej egzystencji byli zastraszani przez niewdzięcznych obcokrajowców, którzy coraz bardziej sobie pozwalają 😭

Elena od
Elena od
1 miesiąc temu
Reply to  Barbara

A to dopiero początek, będzie się działo. Bardzo mnie dziwiło jak Polacy przyjmowali do swoich domów Ukraińców, co się wtedy działo, jakie były kolejki na granicy, gdzie Polacy przyjeżdżali po Ukraińców, tak słyszałam, wiem coś, niecoś, słyszałam o nich jak byłam jeszcze dziewczynką. Moja babcia ze strony mamy miała ich za sąsiadów, sporo o nich wiedziała. Naprawdę szkoda mi tego pana który powiedział, jak jest naprawdę, obawiam się, żeby tylko nie było gorzej, bo może być. Pozdrawiam

Paweł
Paweł
2 miesięcy temu

Oczy łzawią od czytania. Ktoś to te brednie traktuje poważnie?

HeKToRR
HeKToRR
2 miesięcy temu

Co za brednie… Rośnie kolejny kołodziej…

Robert
Robert
2 miesięcy temu

Myślę, że już wystarczy tej pomocy przez dwa lata.

Last edited 2 miesięcy temu by Robert
Ola
Ola
2 miesięcy temu

To jest skandal! Jakim prawem zatrute metalami ,brudne prochem z wybuchów, zarobaczone i stęchnięte produkty wwożą bandyci do naszego kraju? Przecież nikt z Polaków takich rzeczy nie zje! Ponadto takie produkty mogą być powodem innych chorób – zakaźnych! Granic Polski, dróg powinna bronić z rolnikami policja i straż!

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Ola

Rządy (oba) opłacone już i dogadane z zachodnimi globalistami. Najpierw zniszczą polskich rolników rękami Ukraińców i Zielonym Ładem, potem wykupią ziemię, a rolników zatrudnią jako pracowników w neo-kołchozach globalnych agroholdingów. Nowy feudalizm pod sztandarem globalistów i wielkiej finansjery.

Elena od
Elena od
1 miesiąc temu
Reply to  Ola

Słyszałam też o zepsutym zbożu z Ukrainy, i że mają z niego robić olej rzepakowy.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

13
0
Would love your thoughts, please comment.x