sobota, 24 lutego, 2024

W poniedziałek o poranku od -1 na Suwalszczyźnie do +6 w Żarach, Żaganiu i Słubicach [POGODA]

spot_img

W nocy deszcz popada na zachodzie kraju a nad ranem także na północy. Nad resztą kraju bez opadów. O poranku od -1 stopnia w Suwałkach poprzez 0 stopni na wschodzie kraju do 1-2 stopni w centrum i do 3-5 stopni na zachodzie. Najcieplej na południu i zachodzie Lubuskiego- tu do 5-6 stopni.

Przed południem strefa opadów deszczu sięgnie centrum kraju, Kujawy, Warmię, Pomorze Gdańskie. W tym czasie na zachodzie opady zanikną a od Poznania po Rawicz, Dolny Śląsk, Opolskie pojawi się sporo przejaśnień i chwil ze słońcem. Po południu rozpada się na wschodzie kraju. W centrum opady zanikną a na zachód Polski dotrą opady przelotne znad Niemiec. Dokładna mapa sum opadów pojawi się dziś wieczorem.

Wiatr zmieni kierunek na południowy i południowo zachodni. Powieje umiarkowanie zatem mgieł już nigdzie nie będzie. Z wyjątkiem Suwalszczyzny śnieg z pól zniknie w Polsce najdalej do wtorkowego poranka. W perspektywie do świąt zimy nie widać. Jedynie na Suwalszczyźnie częściej temperatura wahać ma się w granicach 0 stopni Celsjusza.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x