sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

New Holland na Nitto ATP Finals

spot_img

Obecnie, coraz większe znaczenie ma udział znanych firm w ważnych społecznie inicjatywach. Służy to nie tylko popularyzacji marek, ale przede wszystkim wsparciu dla rozmaitych ludzkich aktywności. Zgodnie z tą zasadą, znana Firma branży rolniczej – New Holland Agriculture została  Srebrnym Partnerem tenisowych zawodów Nitto ATP Finals, czyli piątego turnieju wielkoszlemowego rozgrywanego z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów i ośmiu par deblowych ze szczytu światowej listy rankingowej ATP (czyli Association of Tennis Professionals, ang.: Stowarzyszenie Profesjonalistów Tenisowych). 

New Holland T7 symbolem partnerstwa!

Turniej odbędzie się w dniach: 14 – 21 listopada br.

w Pala Alpitour we włoskim Turynie. Zawody będą transmitowane na żywo do ponad 180 krajów, a oglądalność Turnieju szacowana jest na 95 milionów widzów.

Dodatkowo, w Miasteczku Handlowym na placu San Carlo w centrum Turynu, Firma i marka New Holland Agriculture zorganizuje własne promocyjne stanowisko. 

Symbolem partnerstwa marki ze światowym tenisowym turniejem będzie nowy ciągnik New Holland T7 do ciężkich prac na polu, wyposażony w system PLM Intelligence. Czyli jak zauważają specjaliści z New Holland Agriculture, prawdziwy champion na każdej płaszczyźnie. 

Oferta New Holland Agriculture

Dodajmy, że New Holland Agriculture to wyspecjalizowana  firma z branży rolniczej z bogatą ofertą nowoczesnych produktów i usług: z pełną gamą maszyn od traktorów do kombajnów, sprzętu do przeładunku i transportu bliskiego materiałów, z usługami finansowymi dostosowanymi do potrzeb i możliwości różnych klientów. Dostępność usług i sprzętu zapewnia sieć dealerów produktów marki na całym świecie. 

Źródło i foto: materiały firmy New Holland Agriculture

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x