piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Moc atrakcji na naszych stoiskach podczas AGRO SHOW 2023 w Bednarach. Zapraszamy!

spot_img

Już w piątek 22 września rozpoczyna się największa impreza rolnicza w kraju – Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkowe atrakcje.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. W tym roku impreza potrwa od 22 do 24 września w godzinach 9:00 – 17:00. Jak co roku organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzeń, w tym m. in. pokazy maszyn i urządzeń rolniczych.

Na terenie targowym zespół magazynu rolniczego Agro Profil będziecie mogli spotkać aż w trzech głównych lokalizacjach: Stoisko 67 w sektorze B, stoisko 273 w sektorze C oraz w Hali namiotowej na stoisku 33.

Jakie atrakcje zaplanowaliśmy?

Każdego dnia wystawy na naszych stoiskach odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy:

Stoisko 67 sektor B

  • piątek: spotkanie z naszymi gośćmi – prof. UPP dr hab. Tomaszem Piechotą, ekspertem uprawy roli oraz Józefem Dębskim – jednym z konstruktorów kultowego Bizona
  • codziennie możecie wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym bilety do Muzeum Motoryzacji MOTONOSTALGIA w Nieborowie
  • Zabytkowe ciągniki i maszyny rolnicze: Ursus serii U oraz legendarny kombajn Vistula!
  • Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową pamiątkę z imprezy – nagranie z kamery 365o

Stoisko 273 sektor C

  • Niepowtarzalna okazja dla wszystkich pasjonatów motoryzacji – spotkanie z chłopakami z TRAVI_GARAGE, którzy przerobili słynnego Ursusa C360 na ciągnik na miarę XXI wieku. Zaprezentują także swój samochód, którym zdobywają wiele nagród w wyścigach na 1/4 mili!

Hala stoisko 33

Na naszych wszystkich stoiskach przygotowaliśmy dla Was naszą pełną ofertę wydawniczą – czasopism, książek i publikacji branżowych a także gadżetów przydatnych w codziennej pracy każdego rolnika – m. in. deszczomierzy, zestawów do badania odczynu gleby, termometrów glebowych, miarek czy żółtych naczyń do odłowu szkodników.

Ponad to w hali namiotowej przy drodze zwiedz. nr 2 będziecie mogli spotkać się z ekspertami z portalu Walutomat.pl Zespół Walutomatu jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wymianą walut.

  • Specjaliści na stoisku Walutomatu przedstawią rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb – gospodarstwo rolnicze to biznes, a biznes wymaga zoptymalizowanych procesów i spersonalizowanego podejścia do wymiany walut.
  • W piątek – Walutomat przewiduje nagrody i oferty specjalne w ramach odwiedzin stoiska – będzie możliwość zakręcenia kołem fortuny i zdobycia nagród i zniżek.
Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x