niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Mazurskie AGRO SHOW 2023 odwołane!

spot_img

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW. 

Agrotech wraca do normy

„Powodem tej decyzji są bardzo wysokie koszty związane z organizacją wystawy oraz przystosowaniem hal do celów wystawienniczych” – poinformowała Izba.

Wystawa Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. Według szacunków organizatora co roku na wystawie pojawiało się ponad 40 tysięcy zwiedzających i uczestniczyło w niej ponad 200 firm.

Zarząd PIGMiUR już teraz serdecznie zaprasza na wystawę Zielone AGRO SHOW, która odbędzie się w Ułężu w dniach 20-21 maja 2023 oraz AGRO SHOW w Bednarach w dniach 22-24 września 2023 roku.

Źródło: pigmiur.pl

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x