czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Wracają wakacyjne rabaty na stacjach paliw PKN Orlen

spot_img

Preles Orlenu ogłosił w piątek, że obniży ceny paliw na lato. Promocja będzie obowiązywać od 30 czerwca do 31 sierpnia. Kierowcy mają otrzymać 30 gr zniżki za każdy litr kupionego diesla i benzyny, ale tylko do określonego limitu tankowań. Prezes Orlenu Daniel Obajtek powiedział, że w ubiegłym roku podobna promocja cieszyła się „niesamowitym zainteresowaniem”. Zrealizowano 16 mln kuponów rabatowych.

Około 65 proc. Polaków wakacje będzie spędzać w Polsce, czyli będzie się przemieszczać po kraju – powiedział prezes Orlenu Daniel Obajtek podczas konferencji prasowej na której poinformował, że ceny na Orlenie będą spadać.

Promocja przysługuje klientom, którzy posiadają kartę lojalnościową Vitay – w formie fizycznej bądź aplikacji mobilnej. Takie osoby będą mogły skorzystać ze zniżki 30 groszy na litrze, a promocja obejmie cztery tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde.

Rok temu Orlen oferował trzy promocyjne tankowania. Dodatkowo, posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli obniżyć cenę o kolejnych 10 gr/litr.

Zapewne śladem Orlenu pójdą inne największe sieci stacji, podobnie jak przed rokiem.

Źródło: PKN Orlen

Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
Pochodzę ze wsi położonej na Lubelszczyźnie. Wykształcenie zdobyłem na studiach rolniczych w Olsztynie i Lublinie (ekonomika rolnictwa), oraz w Wyższej Szkole Menedżerów (doradztwo inwestycyjne i analiza finansowa). Pracowałem przy tworzeniu Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A. (WGT S.A.) przy udziale ekspertów z giełdy w Chicago. Aktualnie prowadzę portal internetowy e-WGT - Internetowa Giełda Rolna należący do WGT S.A. Na co dzień zajmuję się analizą rynków rolnych i paliw.

Napisz komentarz

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x