sobota, 13 lipca, 2024
spot_img

Zginął rolnik. Zahaczył opryskiwaczem o słup energetyczny

spot_img

We wtorek (27.10) popołudniu w województwie pomorskim w miejscowości Rębielcz (gmina Pszczółki, powiat Gdański) doszło do tragicznego wypadku. Podczas wykonywania prac polowych zginął rolnik, którego poraził prąd.

Podczas wykonywania oprysku rolnik został śmiertelnie porażony prądem, gdyż podczas wykonywania oprysku zahaczył o słup energetyczny, który złamał się a linie spadły na maszynę.

– Rolnik podczas jazdy traktorem strącił słup energetyczny. Rolnik postanowił sprawdzić co się stało. Nieszczęśliwie nadepnął na kable, do tego było wilgotno. Niestety skończyło się to zgonem na miejscu – mówił Wojciech Wanat, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Pruszczu Gdańskim rozmowie z portalem pruszczgdanski.naszemiasto.pl.

Źródło/fot. OSP Sobowidz/pruszczgdanski.naszemiasto.pl

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x