czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

Z opadami żegnamy się na kilka dni [POGODA]

spot_img

Zarówno w nocy jak i jutro nigdzie w kraju nie ma najmniejszej szansy na burze z opadami deszczu. Noc zapowiada się z bezchmurnym, gwiaździstym niebem. Temperatura w najchłodniejszej porze doby spadnie do 13 stopni w kotlinach jak np. okolica Krakowa czy Kielc do 15 stopni na wschodzie, południu i w centrum. Na północy i zachodzie najcieplej. Przeważnie około 16-18 stopni, jednak znajdą się pojedyncze miejscowości na Ziemi Lubuskiej, Wielkopolsce a także wzdłuż wybrzeża zachodniego, środkowego i wschodniego, gdzie temperatura nie spadnie poniżej 20 stopni.

W ciągu dnia na niebie tylko słońce i od czasu do czasu pojawią się pogodne chmury cumulus. Temperatura będzie bardzo szybko rosnąć i po południu na Ziemi Lubuskiej i zachodzie Wielkopolski miejscami poczujemy 34 stopnie Celsjusza. Przyjemna temperatura utrzyma się jeszcze tylko na Podlasiu, gdzie upał nie dotrze.

Wiatr powieje słabo, w wielu regionach przez większość dnia bezwietrznie.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x