czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

W dalszej prognozie wyłania się przełom pogodowy [POGODA]

spot_img

W nocy na południu, zachodzie, północy i w centrum sucho i pogodnie. Noc pod znakiem pełni zapowiada się tutaj bardzo jasno. Na krańcach południowo wschodnich, północno wschodnich i północno zachodnich w nocy może przelotnie popadać deszcz do 1-2 mm. Temperatura nad ranem spadnie do 4-7 stopni. Cieplej do 7-10 stopni na wschodzie i południowym wschodzie.

W ciągu dnia na wschodzie, południu i wschodzie centrum sucho i pogodnie. Pojawi się bardzo dużo słońca. Na zachodzie, północy i środkowym zachodzie do południa sucho, zaś po południu miejscami przelotnie popada. Ale deszcz spadnie tylko miejscami w ilości od 1 do 6 mm. W wielu miejscach najwyżej pokropi lub minie bokiem. Temperatura podniesie się do 16-20 stopni. Po opadach spadek temperatury do 12/14 stopni Celsjusza. Wiatr powieje umiarkowanie z zachodu i północnego zachodu.

W okolicy piątku w pogodzie dużo się zadzieje. Na chwilę obecną wiadomo, że przybliży się do nas bardzo wodnisty niż. Może przynieść solidne ulewy na południowym wschodzie. Po drugiej stronie kraju jest szansa, że władzę przejmie wyż. Mogłoby to oznaczać, jeśli niż nie wejdzie wgłąb kraju, że od piątku, soboty na przynajmniej 3-5 dni na zachodzie i północy nastanie ładna, słoneczna pogoda. Dla odmiany po przeciwnej stronie kraju na polach może pojawić się stojąca woda. Sytuacja w prognozach jest bardzo rozwojowa.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

😉

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x