piątek, 6 sierpnia, 2021

W dalszej prognozie wyłania się przełom pogodowy [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

W nocy na południu, zachodzie, północy i w centrum sucho i pogodnie. Noc pod znakiem pełni zapowiada się tutaj bardzo jasno. Na krańcach południowo wschodnich, północno wschodnich i północno zachodnich w nocy może przelotnie popadać deszcz do 1-2 mm. Temperatura nad ranem spadnie do 4-7 stopni. Cieplej do 7-10 stopni na wschodzie i południowym wschodzie.

W ciągu dnia na wschodzie, południu i wschodzie centrum sucho i pogodnie. Pojawi się bardzo dużo słońca. Na zachodzie, północy i środkowym zachodzie do południa sucho, zaś po południu miejscami przelotnie popada. Ale deszcz spadnie tylko miejscami w ilości od 1 do 6 mm. W wielu miejscach najwyżej pokropi lub minie bokiem. Temperatura podniesie się do 16-20 stopni. Po opadach spadek temperatury do 12/14 stopni Celsjusza. Wiatr powieje umiarkowanie z zachodu i północnego zachodu.

W okolicy piątku w pogodzie dużo się zadzieje. Na chwilę obecną wiadomo, że przybliży się do nas bardzo wodnisty niż. Może przynieść solidne ulewy na południowym wschodzie. Po drugiej stronie kraju jest szansa, że władzę przejmie wyż. Mogłoby to oznaczać, jeśli niż nie wejdzie wgłąb kraju, że od piątku, soboty na przynajmniej 3-5 dni na zachodzie i północy nastanie ładna, słoneczna pogoda. Dla odmiany po przeciwnej stronie kraju na polach może pojawić się stojąca woda. Sytuacja w prognozach jest bardzo rozwojowa.

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
536ObserwującyObserwuj
8,000SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły