niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img

Trzymał konia w bloku. Miała być to prezent niespodzianka

spot_img

Życie pokazuję nam, że dla ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. Przykładem tego jest sytuacja, która niedawno miała miejsce w Chełmie. W zeszły piątek po południu dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące konia, który był trzymany przez jednego z lokatorów w bloku przy ul. Wojsławickiej…

Kucyk niespodzianka

Jak poinformował portal lublin112.pl sprawą szybko zajęła się straż miejska. Podczas interwencji właściciel mieszkania wpuścił strażników do środka gdzie po chwili byli świadkami jak mężczyzna wyprowadza kuca  z pokoju.  Funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę z właścicielem, który stwierdził, że kupił konia dla wujka i musi go odprowadzić do Ochoży. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że zwierzę nie jest kradzione i faktycznie zostało zakupione przez właściciela. Mężczyznę poinformowano, iż koń nie może przebywać w bloku i nakazano odprowadzić do Ochoży. 

Sytuacja jest komiczna ale trzeba przy tym zaznaczyć, że zwierzę to nie zabawka a blok to nie stodoła. Zwierzęta kopytne potrzebują odpowiednego nawierzchni, przestrzeni i ruchu i te zasady powinny być respektowane. 

Źródło: lublin112.pl
Zdj:pixabay

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konio
Konio
2 lat temu

Od kiedy konie trzyma się w stodole?

MARCIN
MARCIN
2 lat temu

A który przepis mówi o tym, że kuca nie można trzymać w mieszkaniu?

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

Też bym chciała konia,ale nie mam gdzie trzymać.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

3
0
Would love your thoughts, please comment.x