wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Skonfiguruj maszynę z JOSKIN’em!

spot_img

Dobrze znana polskim rolnikom belgijska firma JOSKIN poszerza ofertę z zakresu cyfrowej konfiguracji różnych typów maszyn rolniczych tej marki. Przed końcem września br. JOSKIN udostępnił usługi konfiguracyjne dla poszczególnych serii swoich przyczep platformowych. Natomiast konfigurowanie wozu asenizacyjnego oraz osprzętu rozlewającego, a także przyczep skorupowych i rozrzutników obornika, możliwe będzie już w październiku.

Firmowy konfigurator online

Dodajmy, że decydując się na dalszy rozwój w zakresie technik cyfrowych, firma JOSKIN kilka miesięcy temuogłosiła uruchomienie własnego konfiguratora online do obsługi swojej oferty. Funkcjonuje on pod adresem: https://my.joskin.com/sites/configurator. Jak zapewniają specjaliści z Firmy JOSKIN celem tego działania jest jak najlepsze wykorzystanie rozwiązań cyfrowych, po to by być jak najbliżej rolników i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Z konfiguratora maszyn Firmy JOSKIN korzystać można za pośrednictwem smartfonu, tabletu lub komputera. 
Rozwiązanie to uzupełnia aktualną ofertę narzędzi cyfrowych tej firmy, takich m.in. jak: nowa strona internetowa, digitalizacja salonu wystawowego, czy też wirtualne zwiedzanie zakładów produkcyjnych. 

Możliwość projektowania maszyn

Ponadto, od początku 2021 roku rolnicy mogą za pomocą kilku kliknięć zaprojektować sobie wybraną maszynę. Przypomnijmy też, że pierwszymi maszynami, które można samodzielnie skonfigurować były: przyczepy do bydła i spulchniarki. Od tego czasu firma JOSKIN wprowadziłajeszcze osiem nowych konfiguratorów. W kategorii „hodowla” funkcjonują obecnie odrębne narzędzia do konfiguracji: kosiarek, rozdrabniarek, zbiorników na wodę i mieszadeł do gnojowicy. Natomiast w segmencie „transport” JOSKIN przygotował konfiguratory dla: przyczep objętościowych, przyczep uniwersalnych, podwozi hakowych do kontenerów i wywrotek budowlanych. 
Docelowo konfiguratory obejmować mają całą ofertę produktów Firmy JOSKIN. 

Źródło i foto: materiały Firmy JOSKIN

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x