czwartek, 20 czerwca, 2024
spot_img

Opolagra, największa wystawa rolnicza na południu Polski, zbliża się wielkimi krokami!

spot_img

Opolagra, największa wystawa rolnicza na południu Polski, zbliża się w dniach 7-9 czerwca. Przewiduje się, że tegoroczna edycja przyniesie wiele atrakcji, w tym pokazy maszyn, spotkania z popularnymi osobami z branży oraz konkursy dla zwiedzających. To doskonała okazja dla pasjonatów rolnictwa, zarówno doświadczonych, jak i początkujących. Czy planujecie być na Opolagrze?

Zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ponad trzystoma wystawcami, którzy zaprezentują szeroką gamę produktów i usług związanych z rolnictwem. Pokazy maszyn na żywo, podczas których będzie można zobaczyć nowinki technologiczne w działaniu, z pewnością staną się główną atrakcją dla licznie przybyłych gości.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji będzie spotkanie z ekipą MafiaSolecTeam, popularnymi twórcami treści związanych z rolnictwem na YouTube. Ich obecność zapowiada wiele emocji oraz ciekawych dyskusji na temat najnowszych trendów i osiągnięć w rolnictwie.

Podczas Opolagry nie zabraknie fascynujących pokazów maszyn na żywo. W tym roku firma UNIA GROUP zaprezentuje zmodernizowane rozsiewacze nawozów oraz nowy opryskiwacz EGRET. Maszyny McHale także zaprezentują swoją linię zielonkową, współpracując z ciągnikami Arbos Aupax. Dodatkową atrakcją będzie możliwość lotu widokowego nad terenami wystawy dzięki firmie Helipoland. Targi będą także miejscem rozstrzygnięcia plebiscytu „Mistrzowie Agro” oraz konkursów, w tym tradycyjnego konkursu dla zwiedzających, gdzie nagrodą główną będzie głębosz KRET GN 3. Na lotnisku w Kamieniu Śląskim czekają też pokazy bydła i malowniczy konkurs młodych hodowców.

Sprawdźcie szczegółowy program TUTAJ!

https://www.opolagra.pl/program-2022/

Źródło i foto: informacja prasowa Opolagra.pl

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x