wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Nowa dealerska sieć John Deere

spot_img

Znany w świecie amerykański producent maszyn rolniczych – Firma John Deere pracuje obecnie nad daleko posuniętymi zmianami struktury swojej sieci dealerskiej w Polsce. W efekcie, na obszarze naszego kraju działać będzie sześciu autoryzowanych dealerów tej marki.

Większy dostęp i obsługa

Sieć dealerska Firmy John Deere zacznie funkcjonować od 1 listopada 2021r. i prezentować się będzie następująco: Firma Wanicki Serwis obsługiwać będzie terytorium województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego i wybrane części województwa lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego oraz opolskiego. Firma Fricke Maszyny Rolnicze reprezentować będzie markę John Deere na obszarze województwa warmińsko – mazurskiego, podlaskiego i wybranych części województwa lubelskiego. Firmie Agro-Efekt powierzona zostanie dealerska obsługa terytorium województwa dolnośląskiego, opolskiego i wybranych części województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma Rol-Brat zajmie się obsługą województwa mazowieckiego. Agro-Sieć Maszyny działać będzie w charakterze dealera marki John Deere na obszarze województwa pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, zachodniopomorskiego i wybranych części województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz mazowieckiego. Natomiast Firma Małolepszy Group zajmie się obsługą dealerską marki John Deere w województwie  łódzkim i w wybranych obszarach województwa śląskiego oraz świętokrzyskiego

Wkrótce też o organizacyjnych szczegółach i o lokalizacji swoich oddziałów, za pośrednictwem własnych kanałów informacyjnych, poinformują dealerzy.

Precyzyjne rolnictwo i decyzje

Dodajmy, że powyższe zmiany to element Strategii Firmy John Deere pn. Dealer Jutra 3.0, która w Polsce wdrażana jest od roku i zakłada wzmocnienie sieci dealerskiej oraz utworzenie struktur oddziałów mających wspierać rolników i przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu przy wykorzystaniu cyfryzacji, maszyn najwyższej klasy oraz pomocy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Firma John Deere chce by w ten sposób polscy Rolnicy mieli możliwość skorzystania m.in. z wiedzy opartej o zaawansowane rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Źródło i foto: Materiały Firmy John Deere

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grego
Grego
2 lat temu

Ogólnie nie ma się z czego cieszyć zlikwidowali porządne serwisy a zostawili AgroDefekt

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x