wtorek, 27 lutego, 2024

New Holland zaprasza na Zielone Agro Show 2019

spot_img

Marka New Holland zaprasza wszystkich Państwa na ZIELONE AGRO SHOW, wystawę poświęconą głównie maszynom do pozyskiwania wysokiej jakości pasz „zielonych”.

W czasie trwania wystawy w dniach 25-26 maja 2019 zaprezentujemy kilka wybranych modeli z kompleksowej oferty produktów New Holland dedykowanych do profesjonalnych gospodarstw rolnych.

Niektóre z nich będzie można również zobaczyć podczas pokazów dynamicznych zorganizowanych  w oparciu o maszyny do:

  • koszenia – kosiarka boczna z kondycjonerem DiscCutter 280P wraz z ciągnikiem T5.105 ElectroCommand.
  • przetrząsania – przetrząsacz ProTed 760 wraz z ciągnikiemTD5.85
  • prasowania – prasa zwijająca Roll Baler 125 oraz prasa Roll Belt 150 wraz z ciągnikami serii T7

 

Maszyny po pokazach będzie można dokładnie obejrzeć na specjalnie do tego przygotowanym terenie, oraz uzyskać szczegółowe informacje od naszych specjalistów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego stoiska nr 26, na którym będą mogli Państwo zapoznać się z pozostałymi prezentowanymi maszynami.

Mamy nadzieję, że z dużym zainteresowaniem z Państwa strony spotka się zestaw kosiarek: przednia kosiarka dyskowa DiscCutter F320P oraz tylna MegaCutter 860 z hydraulicznym zawieszeniem i zabezpieczeniem przed kamieniami, które będą zagregowane z ciągnikiem T7.270. Uzupełnieniem prezentowanej oferty będą również: kosiarka DiscCutter 320, pług obracalny PM41080, przetrząsacz ProTed 760, prasa Roll-Belt 180 oraz prasoowijarka Roll Baler 125, ciągniki serii: T4S i TD.4F z ładowaczem czołowym.

Dla rolników poszukujących nowoczesnych i niezawodnych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie takich jak: ładowarka teleskopowa czy koparko-ładowarka marka New Holland przygotowała specjalne miejsce na swoim stoisku wystawowym.

Wszystkie prezentowane maszyny dostępne są również w naszych autoryzowanych punktach dealerskich.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w Ułężu w dniach 25-26.05.2019

Szczegóły dotyczące wystawy można również znaleźć na stronie https://www.agroshow.eu/zielone_agroshow/

źródło/fot. mat. prasowe New Holland

spot_img
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników