poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Szkolenia z 365FarmNet dla każdego – tak to działa!

spot_img

Obecnie to właśnie technologia wspiera rolników w efektywnym prowadzeniu gospodarstwa. Jak maksymalnie wykorzystać jej potencjał i zautomatyzować rutynowe działania? Teraz 365FarmNet oferuje unikalne szkolenia w nowatorskiej odsłonie.

Dodatkowo zdradza wszystkie tajniki inteligentnej delegacji zadań oraz analizy danych. Można łatwo pozbyć się stresu związanego z prowadzeniem dokumentacji, interpretacją wyników oraz obsługą maszyn. Pozwól by sztuczna inteligencja zrobiła to za ciebie!

Dla tych, którzy rozpoczynają technologiczną optymalizację działań we własnym gospodarstwie oraz tych, którzy już sprawnie użytkują oprogramowanie wspierające automatyzację zadań.

Rolnictwo precyzyjne dla każdego. Zacznij od podstaw

Niezależnie na jakim etapie wtajemniczenia aktualnie się znajdujesz możesz zainwestować w szkolenia stworzone specjalnie z myślą o tobie. Można wybierać spośród wielu dostępnych ofert 365FarmNet, by móc dopasować tematykę pod swoje aktualne potrzeby. Praktyczne porady, nowe możliwości wykorzystania platformy, kameralne grupy szkoleniowe oraz doświadczeni eksperci. Wszystko po to, by pomóc ci usprawnić codzienne działania i w pełni wykorzystać aktualną technologię rolniczą.

Dla innowacyjnych rolników

Czy wiesz, że obowiązkową dokumentację możesz poprowadzić z łatwością za pomocą prostej aplikacji? Sprawdź koniecznie 365Crop. Skorzystaj z wbudowanych narzędzi do sprawnej analizy pola oraz zapisuj istotne dla twojego gospodarstwa dane. Automatyzacja rutynowych zadań pomoże Ci odzyskać cenny czas. Automatyczna dokumentacja i analizy przy użyciu systemów 365Active i DataConnect pozwalają na cyfrowe zarządzanie flotą maszyn rolniczych, niezbędne przy modernizacji działań. Aby robić to jeszcze sprawniej, skorzystaj z tematycznych szkoleń i wykorzystaj potencjał oprogramowania. Powierzenie zadań sztucznej inteligencji to najlepszy sposób, na precyzyjne wyniki i dokładne prognozy.

Tworzenie map aplikacyjnych z 365FarmNet Crop View

Chciałbyś tworzyć mapy aplikacyjne oparte na danych satelitarnych? Sporządzaj plany pobierania prób glebowych, czy mapy potencjału plonu i możliwość porównania ich bezpośrednio na platformie. O tak innowacyjnym zarządzaniu gospodarstwem, dowiesz się więcej podczas  jednego ze szkoleń 365FarmNet.

Indywidualne podejście do Twojego gospodarstwa

Zmaganie się ze specyficznymi sytuacjami w gospodarstwie to nic nowego. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się indywidualne szkolenie z ekspertami. Pozwoli ci to na dokładne poznanie wszystkich funkcji systemu i dopasowanie ich do Twoich potrzeb. Wspólnie wykonane analizy danych gospodarstwa to solidna podstawa dla kolejnych usprawnień. Szkoleniowcy pokażą Ci jak korzystać z systemu i tworzyć dokumentację zgodną z wymaganiami prawnymi. Wszelkie pytania i potrzeby można omówić podczas rozmowy online, pracując bezpośrednio na platformie 365FarmNet. Natomiast wymiana danych między aplikacją, a maszynami nigdy nie była prostsza. Dzięki technologii możesz tworzyć zlecenia, porównywać dane oraz zarządzać liniami referencyjnymi. Wszystko po to, by zawiadywać gospodarstwem bez zakłóceń. Zostań ekspertem w tej dziedzinie i pozwól technologii działać!

Zapisy na szkolenia trwają!

Aktualnie trwa limitowana edycja szkoleń w kameralnych grupach, stworzona przez ekspertów 365FarmNet. To wyjątkowa okazja by poznać ofertę firmy oraz dowiedzieć się więcej o jej innowacyjnych programach. Skorzystaj z wartościowych porad i zasięgnij opinii specjalistów. Aby wziąć udział w akcji, zajrzyj na www.365farmnet.com i zapisz się już dziś!

Filip Michalski
Filip Michalski
Od najmłodszych lat pasjonuję się rolnictwem i techniką z nim związaną a w szczególności tą z ubiegłego wieku. Każdy zabytkowy traktor, kombajn czy inna maszyna to dla mnie kawałek historii rolnictwa, który nieustannie fascynuje i inspiruje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x