środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych od marki Case IH i Steyr

spot_img

Zaangażowanie marki Case IH w relacje z klientami wyznacza standardy w całej branży rolniczej. Swoim doświadczeniem, a także najnowocześniejszymi rozwiązaniami marka po raz kolejny chce dzielić się podczas największych wydarzeń branżowych w kraju.

 

Agrotech Kielce

Już w dniach 13-15 marca 2020 maszyny marki Case IH, będzie można podziwiać na XXVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce po raz kolejny zgromadzi przeszło 750 wystawców z całego świata. Wśród nich miejsce zajmie również marka Case IH, jak co roku prezentując innowacyjne technologie w zakresie maszyn rolniczych.

 

 

Przełomowe technologię

W tym roku marka Case IH odkryje przed swoimi gośćmi przełomowe technologie, zaprezentowane wraz z pojawieniem się na rynku najnowszej serii Case IH Magnum™ AFS Connect™.

„Seria ciągników Case IH Magnum™ AFS Connect™ to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rolników. Chcemy wspierać ich codzienne zmagania, zapewniając nieosiągalną dotąd wolność wyboru, niezależność i swobodę. Po uroczystej premierze w Opolu, tym razem mamy przyjemność zaprezentować nową serię szerokiej publiczności podczas jednych z najważniejszych targów branżowych w kraju. Wspólnie z naszymi klientami chcemy świętować pojawienie się rozwiązań, które pozwalają pracować wydajnie, precyzyjnie i na własnych zasadach” przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland. 

Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko marki na targach Agrotech 2020, będą mogli zapoznać się również z innymi maszynami z oferty Case IH, a także wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

 

Marka STEYR – komfort i niezawodność

Komfort i niezawodność ciągników marki STEYR od lat niezmiennie wyznacza kierunki rozwoju branży rolniczej. Już niebawem będzie ich można doświadczyć osobiście, podczas jednego z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branżowych w Polsce. XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech 2020 w Kielcach odbędą się już 13-15 marca 2020, jak co roku gromadząc wystawców i odwiedzających z całego świata. Nie mogłoby zabraknąć wśród nich marki STEYR – lidera na rynku rozwiązań rolniczych klasy premium. Również tym razem, marka zaprasza na wyjątkowe spotkanie, na które przygotowała wyjątkowe atrakcje.

Przyszłość jest już dziś! Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji.

„Targi Agrotech 2020 to dla nas przede wszystkim okazja do inspirujących spotkań. Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów, prezentując im rozwiązania, które nieustannie udoskonalamy, ale także wsłuchać się w ich głos, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby”, podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z niezawodnymi propozycjami marki, a także wziąć udział w serii wydarzeń i akcji przygotowanych na to wydarzenie.

 

https://agroprofil.pl/p/uprawa-uproszczona-publikacja-specjalna-agro-profil/

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników