środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Przed nami ciepła środa [POGODA]

spot_img

W nocy w wyniku słabego wiatru, mokrej gleby w centrum kraju a także na południu i północy pojawią się liczne i gęste mgły. W dolinach rzek możliwe ograniczenie widoczności do 30-50 m. Na pozostałym obszarze noc pogodna. Tylko miejscami na południu kraju pokropi. Temperatura spadnie do 3-5 stopni na północy. 5-7 stopni na zachodzie, 7-10 stopni na pozostałym obszarze.

W ciągu dnia na wschodzie i południu znów pojawią się liczne przelotne opady deszczu, a także burze z niewielkim gradem do 0,5 centymetra. Sucho będzie od Warmii i Mazur, Suwalszczyzny po Kujawy, i Dolny Śląsk. Natomiast na zachodzie i północy późnym popołudniem miejscami pokropi deszcz, zaś wieczorem lekko popada- o czym więcej w jutrzejszej prognozie.

Temperatury bardzo przyjemne. Od 16-17 stopni na południowym wschodzie, 18 stopni na południu i północy do 19-21 stopni od Podlasia po centrum i Dolny Śląsk.

Wiatr ciut słabszy niż dziś do 35 km/h z północy.

Łukasz Sieligowski 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników