czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

W połowie przyszłego tygodnia w większości kraju ziemię skuje mróz [POGODA]

spot_img

Przed nami jeszcze dwie cieplejsze doby. We wtorek po południu i wieczorem przemieszczał się będzie z północy front chłodny, za którym od środy na Podlasiu i czwartku w większości kraju glebę skuje mróz. Mróz przyjdzie na ogół bez opadów. Być może dopiero w piątek jakiś śnieg popada na południowym zachodzie i na Ziemi Lubuskiej.

Poniedziałek upłynie nam nadal w objęciach wyżu z chmurami, mżawkami i mgłami. Jedynie w dalszym ciągu na Podhalu i Pogórzu Sudeckim.

Sudeckim pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia, dzięki którym temperatura wzrośnie do 12-14 stopni. Identyczna pogoda czeka nas we wtorek. W środę przybędzie opadów mżawki- zwłaszcza na wschodzie i południu kraju. Natomiast od czwartku w większości kraju temperatury ujemne na poziomie -4/-1 stopnia Celsjusza w ciagu dnia. Nocne i poranne temperatury nie są jeszcze znane- jeśli utrzymają się chmury to temperatura nocą i w ciągu dnia będzie identyczna. Jeśli niebo się rozpogodzi możemy mieć poranki z temperaturą na poziomie -10/-5 stopni.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x