Noc z środy na czwartek zapowiada się już cieplej- w większości kraju nad ranem ma być około 7-10 stopni- chłodniej na wschodzie- około 4-6 stopni. Noc z dużą ilością chmur i miejscami od Lubelskiego po Łódzkie pokropi deszcz.
Czwartkowy ranek na zachodzie zapowiada się słonecznie. Jednak chmur ma szybko przybywać. Słońce, choć niemrawo przebijać ma się przez szare chmury na wschodzie i w centrum oraz na południu, chociaż z każdą godziną coraz słabiej ma świecić. Z biegiem dnia znad Bałtyku wkroczą opady- około południa rozpada się na wybrzeżu. Do centrum opady dotrą po godzinie 17/00 i w nocy odsuną się na południe kraju. Spadnie przeważnie 5-10 mm deszczu. Nieco więcej do 7-13 mm na Warmii i Mazurach.
![W czwartek zrobi się znacznie cieplej [POGODA] 1](https://agroprofil.pl/cms/wp-content/uploads/2021/09/314984EE-4FF0-4EC1-B8D6-344157CCBCA5.png)
Po przejściu frontu w piątek i do południa w sobotę mocniej powieje wiatr. Porywy moga przekroczyć 60 km/h
Ok