niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek zagrzmi i miejscami zdrowo popada [POGODA]

spot_img

Przed nami pierwszy dzień z opadami na większym obszarze kraju i nieco bardziej intensywnymi zważywszy na fakt, że pojawią się także burze. Noc z środy na czwartek nieco więcej chmur przyniesie na północy i zachodzie kraju. Temperatura o poranku spadnie do około 1-3 stopni na Podlasiu- najzimniej na wschodzie i północy regionu, do 2-4 stopni w Lubelskim, wschodzie Mazowsza i wschodzie Mazur, 4-6 stopni od Podkarpacia po Warmię. Najcieplej do 10 stopni będzie na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej, Ziemi Łódzkiej w okolicach Katowic i Wadowic.

W ciągu dnia sporo słońca. Chmurzyć się ma na zachodzie i południu i zwłaszcza na Pomorzu, Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej może mocniej pokropić. Po południu od Rzeszowa po Kraków a w szczególności od Łodzi po Opole, Wrocław, Kalisz, Opoczno pojawią się burze, których najwięcej ma być wieczorem. Burza możliwa będzie także na Kujawach i W środkowej i południowej Wielkopolsce.

Wiatr na wschodzie i w centrum z południa w porywach do 40 km/h. W Wielkopolsce, Kujawach i na południu słaby lub bezwietrznie- z kierunków zmiennych. Podczas burz może powieje maksymalnie 50 km/h z południa.

Napisz komentarz

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x