piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Środa w centrum kraju będzie niemal bezwietrzna [POGODA]

spot_img

Front z zachodu Polski przemieści się do centrum i zatrzyma się przynosząc silne opady konwekcyjne, wieczorem również miejscami burze w pasie od Nowego Sącza po Koniecpol, Piotrków, Rawę, Skierniewice, Łowicz, Gąbin, Włocławek, Płock, Rypin, Brodnicę i Żuławy- tu miejscami przez noc spadnie nawet 15 mm deszczu.

Temperatura wyniesie od 1 stopnia na plusie na pogodnym zachodzie kraju do 3-4 stopni na południu i w centrum do 5-7 stopni od Roztocza po Podlasie, Mazury, Mazowsze, Warmię, Żuławy.

W środę nad ranem front osłabnie, opady zanikną i przesunie się trochę na wschód. Od Ziemi Łódzkiej po Małopolskę wiatr w dzień będzie słaby lub nieodczuwalny. Nad resztą kraju powieje słabo z południowego wschodu. Na zachodzie kraju dzień słoneczny i suchy.

Na wschodzie kraju słonecznie, jednak po południu lokalnie na zachodzie Podlasia i Lubelskiego pokropi deszcz. Burze pojawią się w wąskim pasie od okolic Kolbuszowej po Kozienice, Warszawę, Mławę, Olsztyn, Elbląg- lokalnie może pojawić się grad do 1 cm.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x