środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Luty pozamieniał się z kwietniem. We wtorek niemal 20 stopni Celsjusza w rejonie Tarnowa [POGODA]

spot_img

Przed nami mglista noc od okolic Kórnika po Poznań i dalej w kierunku Gorzowa, Słubic, Piły, całych Kaszub oraz doliny Noteci, Brdy i Wisły od Torunia aż po Żuławy. Zamglenia pojawią się także miejscami od Podlasia po Mazury ale o świcie zanikną. Na południu, wschodzie i w centrum przejaśnienia i bez mgieł. Na termometrach o poranku zobaczymy od 0/+3 stopni na zachodzie, północy do 4-6 stopni na wschodzie, południu i w centrum.

Wiatr we wtorek mniej więcej od Żuław po rejon Bydgoszczy, Poznania ma być słaby, chwilami nieodczuwalny. Na zachodzie powieje słabo z północy zaś na południu, wschodzie i w centrum umiarkowanie z południowego wschodu. Po opadnięciu mgieł na zachodzie i północy niebo zakryja niskie chmury. Na Kaszubach mgły mogą utrzymać się do południa z opadami mżawki. Wschód, południe i centrum słoneczne od samego rana do wieczora. Na Warmii, Mazurach, Suwalszczyźnie przejaśnienia pojawią się od okolicy godzin popołudniowych.

Będzie bardzo ciepło. Od 4 stopni na wybrzeżu, 8 stopni w głębi lądu do 15-17 stopni na wschodzie i w centrum. Na południu około 18 stopni ale w rejonie Tarnowa, Sandomierza, Przemyśla, Nowego Sącza możemy mieć blisko 20 stopni Celsjusza.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x