niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Jutro o poranku miejscami -2 stopnie na wysokości 2 metrów i nawet -4 stopnie przy gruncie [POGODA]

spot_img

Przed nami prawdziwe zamieszanie w pogodzie. Na zachodzie Polski noc pochmurna i ciepła- 6-8 stopni. Od okolic Łodzi po Warszawę, Radom, Kielce, Sandomierz, Kozienice, Lublin, Zamość istnieje duże ryzyko powstania gęstych mgieł pod którymi temperatura o świcie obniży się w pobliże -1/+2 stopni na 2 metrach i -3/-1 stopnia przy gruncie. Na południu i wschodzie również pogodnie ale mgły pojawią się tylko miejscami- głównie w dolinach rzek.

Na Podhalu i w Bieszczadach o świcie od -4 do -1 stopnia. Na Podkarpaciu i w Małopolsce około 0/+3 stopni. W pasie od Terespola po Siedlce, Sokołów, Ciechanowiec, Łomże, Ostrołękę około -3/-1 stopnia i do -4 stopni przy gruncie. Nad resztą Mazowsza i Kujaw około -1/+2 stopni na 2 metrach i -3/-1 przy gruncie. Na Podlasiu i Mazurach trochę cieplej (+1/+3 stopnie). Na Kaszubach od 0 do +3 stopni. W większości wschodniej, południowej, środkowej części Polski i na Kaszubach oraz Kujawach przy gruncie chwyci przymrozek.

Do południa na wschodzie, południu rozpogodzi się, jedynie od Łodzi po Radom, Kielce, Zamość może być więcej chmur i zamglenia, które odpuszczą w południe i po południu też pojawi się słońce. Na zachodzie przez większość dnia dużo chmur i zwłaszcza od okolic Koszalina po Piłę, Gniezno, Kalisz, Katowice dzień będzie na ogół pochmurny.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x