czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Otwarcie Kramp Lab w Mielcu – marzenia o nowoczesnym rolnictwie stają się rzeczywistością! [RELACJA]

spot_img

12 czerwca 2024 roku, w magicznej atmosferze nocy, Centrum Rolniczo-Techniczne Powered by Kramp w Mielcu stało się miejscem innowacyjnych doświadczeń. Prawie 200 osób miało okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko otworzyło przed nimi drzwi do nowoczesności, ale również dostarczyło niezapomnianych wrażeń.

Centrum Rolniczo-Techniczne Powered by Kramp

Centrum jest drugim z pięciu planowanych w Polsce obiektów flagowych Kramp, znajduje się przy al. Kwiatkowskiego 9 w Mielcu. Składa się z hali sprzedażowej, magazynu, sali szkoleniowej i nowoczesnej strefy testowania produktów Kramp Lab. 

Innowacje w Kramp Lab

Kramp Lab to serce Centrum, wyposażone w nowoczesne rozwiązania m.in.: hologram prezentujący odzież roboczą, urządzenia do testowania oprysków, mini koparkę, interaktywny model paszociągu i gigantyczne ekrany. Każde stanowisko ma iPada do samodzielnej nauki, a cała przestrzeń sterowana jest za pomocą paneli smart dom. 

Uczestnicy wydarzenia otwierającego Kramp Lab mogli zanurzyć się w tym cyfrowym świecie a każde urządzenie prowadziło ich do nowych odkryć; od poznania przekroju silnika ciągnika, poprzez naukę zakuwania łańcuchów do pomiaru naprężenia pasów napędowych.

Niezapomniana noc pełna wrażeń

Wieczór otwarcia był pełen ekscytujących wydarzeń. Poza poznaniem niezwykłych rozwiązań w Kramp Lab, goście mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach. Pierwszym zaskoczeniem dla zgromadzonych był symboliczny wjazd Jacka Gbur – Dyrektora Handlowego Kramp na odrestaurowanym Ursusie, który otwierając wydarzenie w ten sposób, oddał hołd tradycji i jednocześnie pokazał, jak Kramp łączy przeszłość z przyszłością i tradycję z innowacją. 

Kolejną inspirującą atrakcją był mapping, który pokazywał fascynującą grę świateł na budynku Centrum Rolniczego i pozwolił nastroić się na doświadczenia, które czekały na wszystkich wewnątrz budynku. Gości
powitało eleganckie przyjęcie, w trakcie którego mogli zobaczyć pokazy magików i posłuchać muzyki na żywo. Na zewnątrz obiektu na uczestników czekała nasza perełka – Kramp Experience, czyli nowoczesny, mobilny oddział Kramp umieszczony w wielofunkcyjnym aucie pokazowym.

Możliwości współpracy

Spotkanie z CEO Kramp, Eddiem Perdokiem i przedstawicielami firmy otworzyło nowe możliwości biznesowe. Począwszy od nowego obiektu flagowego w Mielcu, Kramp zamierza rozszerzyć swoją działalność na terenie południowej Polski. Pod szyldem Powered by Kramp działa obecnie 106 sklepów w całym kraju, w tym 97 PbK Partner oraz 9 PbK Dealer (shop in shop). Do końca 2024 roku planuje powiększyć tą liczbę do 135. Trwa także intensywny rebranding sieci Grene, która od 2022 roku przechodzi transformację do Powered by Kramp.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: www.poweredbykramp.pl

źródło: Informacja prasowa

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x