poniedziałek, 26 lutego, 2024

Nordzucker w Opalenicy po prawie 40 latach zyskał nowego dyrektora

spot_img

Janusz Nożewnik zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Zakładu w Opalenicy Spółki Nordzucker Polska po 39 latach pracy. Były już dyrektor miał znaczny wpływ na rozwój cukrowni w Opalenicy i odegrał kluczową rolę w integracji i standaryzacji opalenickiego zakładu z Grupą Nordzucker. Teraz jego stert przejmie Dominik Stefański, który wcześniej pełnił funkcję Managera ds. Projektów Strategicznych.

kampania-cukrownicza-2022
zdj: Archiwum AP

Nordzucker z nowym dyrektorem zakładu w Opalenicy

Po prawie czterech dekadach pracy w cukrowni w Opalenicy, Janusz Nożewnik zdecydował się zrezygnować ze stanowiska Dyrektora Zakładu. Jego odejście pozostawiło miejsce dla Dominika Stefańskiego, dotychczasowego Managera ds. Projektów Strategicznych w firmie. Kim jest nowy dyrektor  Zakładu w Opalenicy?

Dominik Stefański, absolwent Technical University w Łodzi na Wydziale Cukrownictwa, dołączył do Nordzucker w 2021 roku. Nowy dyrektor wyróżnia się bogatym doświadczeniem w branży cukrowniczej, zdobytym przez ponad 20 lat pracy w zakresie techniczno-produkcyjnym w branży cukrowniczej. Jego bogate doświadczenie będzie kluczowe dla dalszego rozwoju cukrowni w Opalenicy. Z kolei po oddaniu sterów Zakładu w Opalenicy Janusz Nożewnik pozostanie w firmie, gdzie pełnić będzie rolę Doradcy Zarządu ds. Projektów Strategicznych.

Podziękowania za lata pracy

Jako redakcja Agro Profil chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania Panu Januszowi Nożewnikowi za lata ciężkiej pracy i ogromny wkład w rozwój Zakładu w Opalenicy i życzyć wszelkiego powodzenia i spełnienia w kolejnych etapach życia. Pragniemy także serdecznie pogratulować Panu Dominikowi Stefańskiemu objęcia stanowiska dyrektora Zakładu w Opalenicy i życzymy wszelkich sukcesów na nowej ścieżce kariery.

źródło: Nordzucker Polska

spot_img

Napisz komentarz

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x