niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Możecie iść do domu! Łukaszenka twierdzi, że rozpędził traktor do 280 km/h

spot_img

Samozwańczy Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka kolejny raz zaskoczył i doprowadził dużą część internetowych użytkowników do śmiechu. Tym razem wspominał młodość, kiedy to jak twierdzi, podczas pierwszej jazdy traktorem rozpędził się do 280 km na godzinę, a nawet przestraszył się, że odleci!

Łukaszenka twierdzi, że rozpędził traktor do 280 km/h
zdj:twitter/Visegrad24

Łukaszenka – ziemniaczany Schumacher

W sieci można znaleźć nagranie, na którym Aleksander Łukaszenko opowiada dziennikarzom o tym, jak pokonywał drogę z zawrotną prędkością traktorem MTZ-50. 

“Jechałem nim po obwodnicy z prędkością 280 km na godz. i bałem się, że może oderwać się od ziemi. Z taką prędkością samolot startuje i ląduje“— opowiadał białoruski dyktator.

Traktor, który miał osiągnąć zawrotną prędkość produkowany był w latach 1962-1985 w Mińskiej Fabryce Traktorów i jak się okazuje  można było nim jechać maksymalnie 50 km na godz. Ta informacja szybko obiegła media, a Łukaszenka otrzymał przydomek ziemniaczanego Schumachera. Cóż, z przymrużeniem oka możemy tylko pogratulować takiego wyczynu. Przy obecnych mandatach takie rajdowe ekscesy słono by kosztowały 😉

A wy, ile najwięcej wyciągnęliście swoją maszyną? 

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x