sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Mazurskie Agro Show 2021 odwołane!

spot_img

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych ze względu na dbałość o zdrowie wystawców i zwiedzających w dobie epidemii COVID-19 podjęła decyzję o odwołaniu wystawy MAZURSKIE AGRO SHOW 2021. Targi miały się odbyć w terminie 13-14 lutego br. w Ostródzie.

Dotychczas na tego typu wystawie prezentowane były krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, a także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Mazurskie Agro Show to jedna z najważniejszych imprez branżowych dla rolników z północno-wschodniej Polski. 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x