piątek, 1 grudnia, 2023
spot_img

Masz starocie w domu? Kärcher daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia

Urządzenia Kärcher słyną z niezawodności i długiej żywotności. Nie są niestety wieczne i z czasem przychodzi czas gdy trzeba pomyśleć o wymianie ich na nowy model. Teraz nadarzyła się do tego idealna okazja. Każdy dostarczając starą  „ciśnieniówkę” Kärcher lub  innego producenta dostanie atrakcyjny rabat.

Urządzenie do walki z wirusem

W ramach akcji “stare na nowe” firma Kärcher oferuje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia profesjonalnego HDS z podgrzewaniem wody. Maszyny te są niezwykle przydatne szczególnie w obecnych czasach, gdy mierzymy się wszyscy z zagrożeniem epidemicznym. HDS to urządzenie, które dzięki temu, że czyści gorącą wodą lub parą (w trybie parowym) potrafi usuwać z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa. Nie ma lepszej inwestycji w bezpieczeństwo i zdrowie swoje i pracowników niż zakup tego urządzenia.

HDS znajdzie zastosowanie w bardzo wielu branżach i sektorach. Transporcie, rolnictwie, budownictwie, magazynowaniu, logistyce i przemyśle. Rabat dotyczyć będzie  zakupu trzech modeli urządzeń z podgrzewaniem wody typu HDS.

Kosiarka za bezcen!

Nie czekaj zwłaszcza jeśli posiadasz naprawdę „wiekowe” urządzenie marki Kärcher. Jeśli bowiem okaże się, że Twoja maszyna jest najstarsza, wtedy świetną akumulatorową kosiarkę LMO wraz z baterią i ładowarką zakupisz za …2 zł.

Nie zwlekaj! Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników