środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Marka New Holland uruchomiła interaktywny konfigurator maszyn online

spot_img

Marka New Holland zaprasza do wypróbowania nowego konfiguratora maszyn online, który oferuje możliwość wyboru modelu maszyny i jego opcji. W zaledwie kilku prostych krokach skonfigurujesz model, który precyzyjnie odpowiada Twoim potrzebom.

Nowy konfigurator marki New Holland jest teraz dostępny online. Możesz wybierać spośród dziesiątek modeli i setek opcji. Niezależnie od wymagań możesz spokojnie poświęcić czas na przemyślenie oraz dopasowanie maszyny do siebie. Teraz możesz korzystać z niego w domu lub z innego, dowolnego miejsca. Dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, możesz wybrać najlepszy dla siebie model i spersonalizować go online zgodnie z własnymi preferencjami.

Innowacyjne rozwiązania

New Holland rozumie, że potrzebujesz jasnych i pewnych informacji, dlatego kładziemy nacisk również na innowacyjne rozwiązania w doborze maszyny. Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii, takich jak ciągniki, kombajny zbożowe i hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowalne, maszyny towarzyszące i inne specjalistyczne maszyny rolnicze. W jednym miejscu możesz skonfigurować wymarzoną maszynę i skontaktować się z Twoim lokalnym Dealerem New Holland, który przedstawi dedykowaną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

W dzisiejszych czasach Klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób Klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym Dealerem New Holland.” – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

 

Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu – na przykład kombajnów lub ciągników – a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdzasz dostępne opcje i ostatecznie wybierasz najbardziej odpowiednie dla siebie.

Ceny i aktualne promocje

Ceny prezentowane w konfiguratorze są cenami katalogowymi netto, w celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i cenie finalnej należy skontaktować się z naszym autoryzowanym Dealerem. Możesz wybrać opcje jedna po drugiej lub wybrać pakiety przygotowane przez New Holland w oparciu o najczęściej wybierane warianty wyposażenia. W przypadku niektórych rodzajów modeli konfigurator pokaże, które produkty są kompatybilne. System sprawdza dostępność wybranych danych końcowych, aby mieć pewność, że wybrana konfiguracja jest prawidłowa.

Konfigurator umożliwia personalizację modelu w dowolnym momencie. Dzięki kompatybilności z urządzeniami mobilnymi możesz to robić gdziekolwiek jesteś. Po sfinalizowaniu kompletacji, konfigurator zlokalizuje najbliższego dealera i prześle konfigurację e-mailem. Sprzedawca skontaktuje się z Tobą, aby omówić dalsze kroki. System wyśle Ci również ten sam e-mail ze wszystkimi szczegółami specyfikacji, abyś mógł z łatwością później je sprawdzić.

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników