środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Tragiczna śmierć Burmistrza Drobina. Zginął podczas wykonywania prac polowych

spot_img

Wczoraj późnym popołudniem podczas wykonywania prac polowych zginął Andrzej Smoraj, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin w województwie mazowieckim.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Płocku do tego tragicznego wydarzenia doszło w miejscowości Dobrosielice. Tam śp. Andrzej Smoraj, w trakcie prac rolniczych został przygnieciony przez opryskiwacz.
Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować poszkodowanego.
Na miejscu czynności wyjaśniające podjęła policja pod nadzorem prokuratora.
Burmistrz Andrzej Smoraj był cenionym w gminie i regionie samorządowcem.

 

O śmierci Burmistrza Drobina odniósł się marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

– Tragiczna i niespodziewana wiadomość. Z wielkim smutkiem przyjąłem informację o śmierci burmistrza Drobina Andrzeja Samoraja. Młody, pracowity, blisko ludzi i ich spraw. Świetny samorządowiec – napisał marszałek.

Samorządowca pożegnał też Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, który złożył kondolencje rodzinie zmarłego i lokalnej społeczności.

– Widzieliśmy się jeszcze w sobotę. Wspaniały samorządowiec, dobry człowiek, zawsze blisko ludzkich spraw. Będzie Go bardzo brakowało. Składam najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim i wszystkim mieszkańcom Drobina.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło/fot: fb, twitter

 

 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników