wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Jest nowy cennik od Agrochem. Ceny nawozów poszły do góry

spot_img

Agrochem Puławy, oficjalny dystrybutor Grupy Azoty, właśnie opublikował nowy cennik nawozów. Niestety, ci, którzy liczyli na obniżki cen, nie będą usatysfakcjonowani. Nowe ceny okazały się wyższe niż dotychczas.

Anwil dołącza do Grupy Azoty i także ogranicza produkcję nawozów

Aktualne ceny nawozów azotowych w Agrochem Puławy

Nowy cennik nawozów ustalono jedynie dla nawozów azotowych. Niestety przedstawione ceny nawozów poszły do góry. Choć wzrosty cen nie są drastyczne, wynosząc w przedziale od 20 do 50 złotych za tonę (cena saletry 34% wzrosła z 1530 zł do 1570 zł), nie można ukryć, że ta wiadomość nie jest zbyt optymistyczna. Szczególnie, że od dłuższego czasu koszty produkcji nawozów utrzymywały się na relatywnie niskim poziomie.

Nowe ceny zaczną obowiązywać od 25 lipca 2023 roku. W przypadku cen nawozów wieloskładnikowych nic się nie zmieniło. Aktualny cennik można sprawdzić TUTAJ.

źródło:Agrochem Puławy

Maria Chmal
Maria Chmal
Maria Chmal jest absolwentką ogrodnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym, specjalizującą się w content marketingu. Z pasją popularyzuje wiedzę na temat rolnictwa ekologicznego, ekonomii rynków oraz innowacji w produkcji żywności. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi marketingowych, skutecznie zwiększa świadomość społeczną na temat znaczenia rolnictwa. Jej misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie zrównoważonego rolnictwa oraz wspieranie inicjatyw na rzecz zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x